Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Ada Pharma’dan Bitkisel İlaç ve Kozmetik Ürünleri Bayiliği

Ada Pharma’dan Bitkisel İlaç ve Kozmetik Ürünleri BayiliğiBitkisel ilaç ve bitkisel doğal kozmetik insanların yoğun ilgisi altında ve talep çok fazla. Bitkisel kozmetik sektörü yatırım yapmak ve iş kurmak için fırsatlar sunuyor. Ada Pharma bayiliği alarak kendi satış mağazanızı kurabilirsiniz.

Ada Pharma Bayilik

Ada Pharma, Avrupa’nın önde gelen bitkisel ilaç ve kozmetik üreticisi olan Cosval’in Türkiye’de Eczane kanalında tek yetkili dağıtıcısıdır.

Ada Pharma

Ada Pharma, yaşam boyu sağlık için çözümler sunar. İş felsefesi, bir ürün skalası pazarlamanın ötesinde sağlık danışmanlığı ve doğanın sunduğu doğal alternatifleri arayıp bulmak ve yenilikçi yaklaşımlarla sunmak üzerine kurulmuştur.
Sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile sağlık problemleri ve bakım konusunda aradığınız doğru, güvenilir ve yetkin çözümler sunar.

Bayilik Şartları : Bitkisel ilaç ve kozmetik ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamızın gelişmekte olan ürün skalasını eczane ve doktor çalışması yaparak il ve bölge bazında pazarlamasını üstlenecek bireysel veya kurumsal bayiler aranmaktadır.

Eczane ve doktor çalışması yapmış ilaç firmasından emekli ya da ayrılmış kendi işini yapmak isteyen girişimciler için güzel bir fırsat.

Bir tüzel ticari şirket sahibi girişimciler veya SGK’lı bireysel girişimciler için kendi işinin sahibi olarak prim usulü çalışmak ve güzel bir gelir elde etmek isterseniz lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Ada Pharma İletişim Bilgileri

Adres: Aydınlıyolu Cad. Kıbrıs Sok. No:24/1 Pendik İstanbul
Telefon: 216 375 49 00
Web Sitesi: www.adapharma.com.tr
Email: info@adapharma.com.tr

İş kurmak için bayilik veren firmalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

  PariStore Perfume Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir