Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Agatha Paris Franchise Veriyor

Agatha Paris Franchise VeriyorAGATHA PARİS
tokada dünya markasi
Agatha, 1977 yılında Paris’te kurulan dünyaca ünlü bir aksesuar markası. Dünya çapında en iyi caddelerde ve seçkin alışveriş merkezlerinde yaklaşık 400 adet mağazası bulunuyor. Agatha Paris koleksiyonlarının yüzde 6o’ı Fransa’da, geri kalan yüzde 40’ı ise diğer Avrupa ülkelerinde üretiliyor. Dünyadaki aksesuar trendlerini yaratan ve yönlendiren Agatha Paris 15-55 arası her yaşa hitap ediyor. 2000 yılından beri markanın Türkiye distribütörü ise Giz Aksesuar. Bağdat Caddesi, Capitol, Akmerkez, Kanyon, Capacity AVM, Ankara Kentpark ve Gordion AVM, Antalya Terracity AVM’de mağazaları bulunan markanın 2 tane franchisee’si var. Giz Aksesuar genel müdürü Cengiz Yılmaztürk, “Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri, Mersin, Gaziantep ve diğer illerde, ayrıca Lefkoşe, Girne, Magosa’da franchise vermeyi planlıyoruz. Mağaza büyüklüklerinin 30-50 metrekare arasında olmasını istiyoruz” diyor.

  Brezilya Mutfağı İçin Franchising AranıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir yorum

 1. BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir