Kozmetik Bayilikleri

Aggressive Parfüm Kozmetik Ürün Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : AGGRESSIVE PARFÜM
Bayilik Kategorisi : PARFÜM
Kuruluş Yılı :  1986
Şube Sayısı :  4
Firma Tanıtım :   Remi Kozmetik Ltd. Şti. 1986 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, orijinal parfüm, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde zincir perakende satış mağazaları ile hizmet vermiştir. 2006 yılında parfüme duyduğu tutkuyu üretime aktarmaya karar vermiş ve Türkiye’nin  ilk versiyon parfüm markalarından “Aggressive Parfümü”  yaratmıştır. İşte Aggressive Parfüm ü başarılı yapan sebep yılların tecrübesini genç ve dinamik kadrosuyla harmanlayıp sizlere sunmasıdır.

aggressive parfum

Aggressive Nedir?

Aggressive, parfüm aşkının şişelenmiş halidir. Dünyanın en güzel kokularının çok uygun  fiyatlara fakat kaliteden asla ödün vermeden sizlere sunulmasıdır. Aggressive Parüm  Mevcut 200 den fazla ve dünya koku trendlerini sizler için yakından takip ederek ürün gamına eklediği yeni parfüm çeşitleriyle her geçen gün dahada büyümektedir.

Üretimde Avrupa Standartları

Aggressive Parfüm müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sürekli en iyiye ulaşma hedefine paralel olarak, kalite anlayışının her alanda gerçekleştirilmesi ve kalitenin bir yaşam biçimi haline dönüştürülmesi prensibi ile çalışmaktadır. Her bir Aggressive Parfüm gelişmiş ülkelerin ve Avrupa Birliği’nin kompozisyon uçan yağı imalinde uyguladıkları I.F.R.A.; International Fragrance Association adlı kuruluşun tavsiyelerine uygun hammaddeler ve limitlerde imal edilmiştir.

Bayilik Şartları :

1.   “Aggressive Parfüm” bayiliği alacak mağazanın konum itibari ile yaya trafiği olan ve işlek bir cadde üzerinde olması.
2.      Bayilik verilecek bölgede başka bir “Aggressive Parfum” şubesinin bulunmaması.
3.      Mağazanın metrekare büyüklüğü ortalama 10 ila 35 metrekare arasında olması.
4.      Bayi olucak mağazanın dekorunun “Aggressive Parfüm Shop” konseptinde olması.
5.      Mağazada “Aggressive” ürünleri dışında herhagi bir başka ürünün satışının olmaması
Bayilik ile ilgili Destekler : 1.       Biz bayiliklerimize isim hakkı bedeli adı altında hiç bir ücret talep etmiyoruz.
2.      Bayilerimizi herzaman ücretsiz tester ve sample ile destekliyoruz.
3.      Bayi ile firmamız arasında yapılan bir sözleşme ile aynı cadde üzerinde başka bir Aggressive Parfum Shop bayiliği vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.
4.      Mağaza açılışından sadece parfüm satışı hakkında değil, parfüm sunumu, koku notaları, parfüm içerikleri , tene göre parfüm uyumu, burçların parfümler üzerinde etkisi gibi parfüm kültürü hakkında profesyonel olarak eğitim veriyoruz. Böylelikle sizde bir “ Aggressive Parfümör” oluyorsunuz.
5.      Mağaza açılışında, sample, koku çubukları, broşür, extra tester gibi tanıtım promosyon desteğini ücretsiz olarak veriyoruz.
6.      Ödemede %70 peşin %30 vade seçneği sunuyoruz.
7.      Çünkü biz bu işi seviyoruz.

YATIRIM MALİYETİ: 10.000 TL ALTI
KAR MARJI: NET %100

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  DENİZ ÖZDEMİR
Telefon :  05465560746
Web Sitesi : www.aggressive.com.tr
E-posta Adresi :  deniz@aggressive.com.tr
Adres :    Balbey Mah. İsmetpaşa Cad. No:9 a Antalya / TURKEY

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu