Kozmetik Bayilikleri

Alescia Parfüm Bayilik Veriyor

Alescia parfüm kozmetik dükkanı açmak isteyenler için franchising sistemiyle bayilikler veriyor. Dükkanı olupta ekstradan dükkan gelirini artırmak isteyenlere de stand bayiliği vererek ek kazanç imkanı sağlıyor.

fransFirma İsmi : Alescia
Bayilik Kategorisi : Kozmetik
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 13
Firma Tanıtım : Alescia Perfumum geniş ürün yelpazesi, farklı ürün seçenekleri , stand seçenekleriyle müşteri isteklerine cevap vermektedir. Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti zamanında ve yerinde teslimi ilke edinmiştir. Alescia ailesi olarak insan sağlığına verilen önem gereği, hammadde tedariki, insan sağlığı ile ilgili denetimlerin en üst seviyede olduğu Avrupa Birliği’nden yapılmaktadır. .
Önümüzdeki süreçte bayi sayıları arttırılarak markanın piyasa bilinirliğini arttırmak firmamızın hedefleri arasında olacaktır.

Koku tutkudur. Tutku ise ALESCİA Parfüm…ALESCİA parfüm; orijinal markalardaki hammadde oranlarına sadık kalınarak, uzman kimyagerler tarafından hazır

Misyon
Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır.

Alescia Kozmetik olarak amacımız olağanüstü satış ekibimiz ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır özverili müşteri destek ünitelerimizle sizleri beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın acısından fazlasıyla memnun edecek parfümler yaratmaktadır.

Alescia Kozmetik, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standart…lara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Alescia Perfume Stıre, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır
Bayilik Şartları : ALESCİA PARFÜM’ün bayilik politikasında öncelik bayilerimizin karlılığını yükseltmekdir. Bayilerimiz bizim için müşteri değil iş ortağımızdır. Bayilerimizin karlılığını net bir şekilde hesaplayabilmeleri için ürün fiyatlarını TL bazında belirlemişdir. Ürün kalitemizle doğru orantılı olarak her geçen gün artan müşteri kitlemizle karlılığını arttırmaktadır

Bayilik Şartları
Bayilik verilecek bölgede başka bir Alescia şubesinin bulunmaması,

* İşyeri, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu mağaza işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu bölgelerde olmalıdır.

* İşyeri olarak seçilen mekanın; cadde cepheli 10-30 metrekare arası olması gerekmektedir.

* Bu alan, AVM”de açılacak işyerleri için asgari 5-15 metrekare olmalıdır.

* İstenen şartların denetimi, uzman danışmanlarımızın ekspertiz çalışmalarıyla yapılacaktır.

STAND BAYİLİĞİ
Başka meslek dallarıyla uğraşıp ta ek gelir sağlama amacında olan mağaza sahiplerini de unutmadık. Size özel fırsatlar..
Biz çalışıyoruz, hazırlıyoruz, kuruyoruz; Siz kazanıyorsunuz.
Marka bedeli, tabela, işyerinin tasarımı için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz.
Stand imalatı, kurulumu ve tasarımı için toplam 150 TL ücret alıyoruz.
Stand için en az 1000 TL değerinde ürün satın almanız gerekmektedir.
Böylelikle standınız toplam 1,150 TL’lik bir masrafla satışa hazır hale geliyor.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 15.000 Tl

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ali İlker Tosun
Telefon : 03642340033
Web Sitesi : www.alescia.com.tr
E-posta Adresi : info@alescia.com.tr
Adres : Mimarsinan Mah.Küçük San.23.cad. No:75 ÇORUM

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu