Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Eğitim Bayilikleri / Alta Eğitim Yatırım Maliyeti: 250 bin TL Alıyor

Alta Eğitim Yatırım Maliyeti: 250 bin TL AlıyorAlta Eğitim îtalya ve Ispanya’ya okul açacak

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu UNESCO ve Almanya’nın en büyük üniversitesi Münih (LMU) Üniversitesi onaylı 5 Günde İngilizce programı projesi 2001 yılında ALTA tarafından Türkiye’ye getirtilmiştir. Uzman kadrosu ile Bakan, milletvekilleri, ülkemizin en büyük 500 şirketinin çoğunun yöneticileri, akademisyenler, sanatçılar, köşe yazarları, bilim insanları ve benzeri profesyonel kişiler tarafından alınan programlar, kişiye özel içerikler ile hazırlanarak uygulanmaktadır. Türkiye’nin en büyük* yerli ve çok uluslu şirketlerinde ALTA’nın bu güveni yaratmış olduğu, 5 Günde İngilizce Lisan Gelişim Programı iş dünyası ihtiyaçları içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir.
İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarındaki iki merkezi ile hizmet veren ALTA bünyesinde sistem tecrübesi ile uzman kadrosu; “mükemmel hizmet” anlayişı ile görevlidir.

5 günde İngilizce öğretme hedefiyle yola çıkan Alta A.Ş. beş gün boyunca sabah saat 9 ile akşam saat 18 saatleri arasında yoğun bir kamp programı uyguluyor. İstanbul’da iki adet şubesi bulunan Alta Eğitim’in franchising vermeyi hedeflediği iller ise Ankara İzmir Bursa Adana Denizli ve Antalya. Toplam 15 şubeye ulaşmayı hedefliyor. İtalya, İspanya ve İngiltere’de kendi okullarını açmak için çalışmaların sürdüğünü söyleyen firma yetkilisi Mesut Erkan, “İlk etapta İtalya ve İspanya’yı hedefliyoruz” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Ankara İzmir Bursa Adana Denizli ve Antalya.
Yatırım maliyeti: 250 bin TL isim hakkı bedeli alınıyor.
Başvuru için: 444 54 86

  Dil Okulu Wall Street Institute, Türkiye Geneline Franchising VerecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firma İsmi : yabancidilkonus Bayilik Kategorisi : eğitim Kuruluş Yılı :  2015 Şube Sayısı :  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir