Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Anatolian Zaika Bayilik Verecek

Hedef, sütlü tatlı sektöründe uluslararası marka olmak

Anatolian Zaika markasının yaratıcıları, genç bir grup olmalarına rağmen yaptıkları projeler ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dikkat çekiyorlar.Türkiyenin birçok noktasında yeni projelerine başlayan, yurtdışında yeni yatırımlar için adım atan markanın hedefi ilk 10 yıl içinde tüm dünyanın tanıdığı global bir sütlü tatlı markası olabilmek.Son yıllarda cafe – restaurant sektörüne getirdiği dikkat çekici yeniliklerle kendini ön plana çıkaran Büyüksekiz ailesi Anatolian Zaika ‘yı bir tatlıcı dükkanından öte tasarım ve lezzet odaklı bir lifestyle bir marka olarak tanımlıyor. Kurulduğu günden beri 12 marka oluşturan ve bunların 4’ünü reklamsız satan grubun hedefi Anatolian Zaika’yı global bir marka yapabilmek.

Markanın kurucu ortağı Senem Göktaş; “Genç, şehirli, modern ve ağırlıklı olarak kadın müşteri kitlesine hitap ettiklerini belirterek, sektöre getirdiğimiz yenilikleri, tüketicilerin değişen alışkanlıklarını ve pazarlamada lezzet ile tasarımı güzel konseptin bir arada olmasını önemsiyoruz” dedi.

Biz Kimiz?

BüyükSekiz A.Ş’nin iştirak şirketlerinden biri olan SekizLitre Sütlü Tatlı ve Gıda Ürünleri Ltd Şti. otel, restoran ve genel olarak yeme içme sektöründeki birçok firmanın kuruluş, projelendirme ve sektörel standardizasyonlarının oluşturulması işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Bu standardizasyonlar mimari, gastronomi, kurumsal yapı ve prezentasyon olarak, SekizLitre’nin bünyesinde profesyonel kişi ve süreçlerle oluşturulmaktadır. Tüketici eğilimlerin farklılaşması, rahat, şık ve huzurlu ortamların istenmesi, kolay ve ulaşılabilir lokasyon beklentisi, toplumsal kaynaşma – kutlama isteklerinin artması, aynı anda ve aynı yerde sağlıklı, güvenilir, her kişiye uygun menü istekleri Ânatolian Zaika’nın oluşmasına sebep olmuştur.

Sîzlerin en yakın ÂnatolianZaika mağazalarında misafir etmekten onurve şeref duyarız.

Hikayemiz

Damağımızdaki ilktat olan sütü; en doğal haliyle, en usta ellerde ve en iyi hammaddelerle birleştirip, yeniden yorumladık, önce ninelerimize sonra annelerimize, yüzyıllardır kalan lezzet miraslarının en iyilerini, aynı otantik tadı ile hazırladık.

Bu orijinal lezzeti en iyi şekilde koruyarak, birbirinden eşsiz formüllerle 3.nesil muhallebiler ve sütlaçlar yaptık. Sanatın en tatlı hali adını verdiğimiz ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için, birbirinden güzel senaryoları olan konseptleroluşturduk.

Sizleri, lezzetli tatlılarımızla buluşturmak için, en yakın Anatolian Zaika dükkanlarımıza birtatlı-kahve keyfine bekleriz…

Neden Ânatolian Zaika?

Ürünlerimizde hem sağlığınız hem de lezzet ön plandadır. Ürünlerimizin üretiminde herhangi bir katkı maddesi veya kimyasal kullanılmamaktadır.

Bu sayede ürünlerimiz her zaman doğal kalmaktadır.

Sütün en doğal hali şubelerimize ve sofralarınıza gelmeden önce kuruluşumuzun bünyesinde ki çiftliklerde yetiştirilen hayvanlarımız yine kuruluşumuza ait tarlalarda “doğal” ortamlarında beslenmektedir.

Bakır kazanlarımızda kaynattığımız doğal sütlerimizle hazırladığımız, tadına doyulmaz sütlü tatlılarımızı, dondurmalarımızı, pastalarımızı, çikolatalarımızı ve özel spesiyal tatlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Konsept – Kiosk

Ülkemizde günümüzün trend yaşam alanları arasında bulunan AVM’lerde birbirinden güzel lezzetlerimiz ile benzersiz mimarimizi müşterilerimizle paylaşmak için, tüm güzel detayları bir arada sunabileceğimiz bir konsept kurguladık.

Anatolian Zaika kiosk konseptimizde, bir cadde dükkanımızda tüm ürünlere ulaşmanız mümkün.

Ortalamam2 :25-40 m2

Konsept – Cadde

Anatolian Zaika yaratıcıları mağaza konseptlerinin tasarımını, Avrupa’da 1800’lü yıllarda ortaya çıkan chippendale, rokoko ve İskandinav tarzlarını yeni teknikler ile harmanlayarak, güncel klasik bir mimari ortaya çıkardılar.
Bu yeni kurguda müşterilerimiz, hem kendilerini Avrupa şehrindeki keyifli bir mekanda hissedecek, hemde Anadolunun damak tadına uygun lezzetlerle güzel sohbet ortamları elde edecekler. Dışarıdan bakınca içine girmekten kendinizi alıkoyamayacağınız bu mekanda, içeri girdikten sonrada birbirinden güzel görünümleri olan ürünleri denemeden çıkamayacaksınız.

Ortalamam2 : 80-150m2

Konsept – House

Bazen en kalabalık şehrin, caddesinin köşebaşında görebileceğiniz güzel çiçekli bahçe içerisinde klasik keyifli bir Ânatolian Zaika evi sizi mutlu edecek en güzel alan olacak. Bazen de gittiğiniz bir deniz kıyısı kasabasında göreceğiniz doğayla iç içe yapısıyla tasarlanmış bir Ânatolian Zaika evi tatilinizin en kıymetli anlarını süsleyecek.

Dünyanın bazı ülkelerinde sınırlı sayıdayapılacakolan bu konseptimiz her hatırladığınızda sizi gülümsetecek.

Ortalamam2 : 350 ve yukarısı

Franchising Kurulum Modeli

Yer Seçimi

Bir Ânatolian Zaika şubesi açmaya kararverdiniz ve sözleşme imzaladınız.

Yer seçimi konusunda Ânatolian Zaika operasyonu size danışmanlık verereken ideal noktayı bulmanızayardımcı olur.

Mimari Proje

Anatolian Zaika mimarları mağazada inceleme yapar ve çizimlerle birlikte inceleme sonuçlarını, proje ofisine gönderir.

Sevkiyat

Anatolian Zaika proje ofisi mağazanın özelliklerine göre en verimli projeyi hazırlar. Proje, Anatolian Zaika’nın ilgili mimarı ile paylaşılır ve inşaat başlar. Mutfak ve ekipman Türkiye’den yola çıkar. Ürünlerin sevkiyatları soğuk zincir kırılmadan yapılır.

Master Franchise

  • Ülkenizdeki tüm marka ve kullanım haklarına ve franchising verme haklarına sahip olursunuz.
  • Master Franchise Bedeli: Ülkeye göre değişiklik gösterir.
  • Royalty: %4
  • Master Franchise

Anatolian Zaika Bayilik İletişim

Merkez Ofis

Barbaros Mh. Ihlamur Blv. Sarkaç Sk. Ağaoğlu My Prestige No:1 K: 11 D:89, ATAŞEHİR / İSTANBUL

+90 (216) 266 0939

Fabrika

Fatih Sultan Mehmet Mah. Orhan Gazi Cad. No52/1, KARTEPE, KOCAELİ

zaika@sekizlitre.com
www.zaikatatli.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu