Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

MADO Dondurma, kendi işini kurma fırsatı

MADO Dondurma

Lezzeti ve farkıyla elden ele ve dilden dile dolaşan MADO Dondurma, kendi işini kurmak isteyen girişimciler için benzersiz bir fırsat sunuyor. Franchising Sistemini En İyi Uygulayan Markası Ödüllü MADO ile geleceğe lezzetli bir yürüyüş yapın…

Kendi işinizi kurma fırsatı

1850’DE omuzlarda dondurma fıçılarıyla mahalle mahalle dolaşan seyyar dondurmacılar ile başlayan yolculuğumuz, rengârenk boyalı tenteli dondurma arabalarıyla, oradan da Kahramanmaraş’ın simgelerinden biri haline gelmiş ünlü Yaşar Pastanesi ile devam etti. 170’inci yılına ulaşan bu lezzet, yıllar içinde Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. bünyesinde birçok şirket ve markayı kapsayan güçlü bir yapı haline geldi.

MADO Dondurma
Mado

Küçük Metrekarelerde Büyük İşler

30 yılı aşkın franchising tecrübemiz ve işletmeciliğimizin bize kazandırdığı deneyimle günümüzün zorluklarını fırsata çeviriyoruz. Küçük metrekareler, daha uygun maliyetler ile tasarlanan dondurmacı konsepti MADO Dondurma ile her mahallede olmayı hedefliyoruz. Ortalama 50 metrekare mağaza, kiosk ve triporter ile işini kurmak isteyen tüm girişimcilere kendi işinin sahibi olma imkanı sağlıyoruz.

Bugün MADO Dondurma ile dört ülkede 10’un üzerinde noktada hizmet veriyoruz. 2021 yılı sonunda yüzde 100 büyüme hedefliyoruz.

Dinamik bir marka yapısı içerisinde yeni tat ve lezzetleri uygulamak ve dünya pazarında öne çıkan ürünlerin Ar-Ge’sini yaparak ve yeni ürünler geliştirmek konusunda durmadan çalışarak fark yaratıyoruz. Özel soslar ve mini kurabiyeler ile sunulan gerçek dondurma çeşitleri, sıcak tatlılar, profiterol, ekler, börekler, gözlemeler, sıcak ve soğuk içecekler, salep ve sıcak çikolata, ev yapımı limonatalar, dondurmalı ve fresh içecekler, kahve çeşitleri gibi eşsiz tatları ile en sevilen lezzetlerin buluşma yeri olmaya devam edeceğiz.

Ödüll Franchise Uygulaması

Ürünlerimizin çoğu günlük taze olarak hazırlanıyor. Ayrıca kendi çiftliğimizdeki keçilerin sütünden pastörize keçi sütü, yoğurdu, peyniri, keçi sütü reçeli gibi birçok özel ürünlerde ambalajlı olarak satılıyor. Beş kuşaktan beri devam eden bu serüven lezzet yolculuğuna keyif alarak ve dahi keyif vererek devam ediyor.

Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için ilk ‘franchise’ sistemini oluşturdu. Mado olarak standardizasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında ‘Türkiye’nin Franchising Sistemini En iyi Uygulayan Markası ödülü’ ile aldı.

Mado Dondurma Franchise Koşulları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu