Kozmetik Bayilikleri

Anatomy Perfumum – Parfüm Bayiliği – Duygun Kozmetik

Kozmetik mağazası açmak en kazançlı sektörlerden önemli olan doğru lokasyon ve doğru markanın bayiliğini almak. Birçok marka bayilik vermekte size en doğru markayı seçmek kalıyor. Tüm kozmetik markalı ile birebir görüşün araştırmanızı iyi yapın doğru yerde doğru marka ile bu işe başlamak size daime kazandıracaktır.

Anatomy Perfumum Bayilik

Anatomy Perfumum

Anatomy Perfumum 2004 yılından beri siz saygıdeğer müşterilerimize sağlıklı ve naturel ürünler sunmaktadır.Versiyon parfüm sektöründe kendine yer edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalısanlarıyla hizmet vermektedir.Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gelişen sektörde her geçen gün kalitesini belli etmektedir. Sağlık Bakanlığı izinli parfümlerimiz hijyen ve kaliteden ödün vermeden ithal esansları ile uzmanlar tarafından tam donanımlı laboratuarlarda kontrollü çalışılarak satışa sunulmaktadır.

Anatomy Perfumum’un hedefi ürün kalitesini bozmadan ürün yelpazesini geliştirerek müsterileri ile olusturdugu olumlu ilişkiyi daha da ilerletmek müşteri memnuniyetini saglamaktır. Ayrıca İç ve dış payasa da açık parfüm pazar payını üst seviyelere çıkartmaktır.

Anatomy Perfumum Bayilik Şartları

Bayilik istenilen bölgede iyi bir cadde sokak veya AVM‘de bulunan uygun bir mağaza, aynı bölgede başka bir ANATOMY PERFUMUM bayisinin bulunmaması ve iş ortaklığı kurulabilecek nitelikte girişimci bir birey olmanız bayilik için aranan ilk şartlardır.

1. Bayilerimizden marka bedeli alınmayacaktır.
2. Bayilerimizin işlek cadde üzerinde bulunması en temel şartlarımızdan birisidir.
3. Arzu edilmesi durumunda işimizle ilgili gerekli donanımlara sahip satış uzmanı arkadaşlarla iki iş günü satış desteğini ücretsiz olarak veriyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için müracaat ediniz.

Anatomy Perfumum : Duygun Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi;

Perpa Tic. Mrk. A Blok 8. Kat. No. 848 Okmeydanı – Şişli – İstanbul

TEL: (0 212) 210 01 53 – 210 31 56
Fax: (0 212)210 59 78
www.anatomyperfumum.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu