Bayilik ve Franchise

Antimikrobiyal Gümüş Çorap, Doliche Bayiliği

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar, doliche tekstil, ücretsiz bayilik, gümüş çoraplar, Kendi işini kurmak, girişimci, Bayilik, Bayilik Veren, Bayilik Veren Firmalar, antimikrobiyal gümüş çorap

Doliche Bayilik Sistemi

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar arasında ürettiği ürünlerin ne kadar ihtiyaç giderdiği önemlidir.Ya da insanların işini ne kadar giderdiği önemlidir. Bayilik alma sürecinde ürünlerin ne kadar pazarlanabildiği, fiyatı, diğer rakip ürünlerle arasındaki benzer ve üstün yönleri araştırılması gerekir.

Bazi girişimciler ücretsiz bayilik arayanlar konumunda çok cazip olacak ürünlerin peşinde koşar ancak belli bir süre sonra hüsrana uğrar. Bayilik almak istiyorum diyerek kendi işini kurmak isteyenlere bir bayilik sistemi bulunmaktadır. Doliche Antimikrobiyal Gümüş Çorap bayiliği önemli kazanç yollarını girişimcilere açmaktadır.

Bayilik almak istiyorum diyerek yatırım yapmak isteyenler çevresindeki ayak kokusu proplemlerine bir dikkat daha doğrusu dikkatlice koklasın. Ayak kokusunu ve mantar sorunlarına etkili çözüm sağlayan Türkiyenin ilk ve tek antimikrobiyal tekstil patenti olan TR20031384 ile üretim yapılan gümüş çoraplardır.

Kendi işini kurmak ve kendi kendinin patronu olmak her girişimcinin rüyasıdır. Türkiyenin ilk ve tek antimikrobiyal tekstil patenti ile üretim yapan doliche tekstil girişimcilerin bu rüyasını gerçekleştirmektedir. Gümüş ve tekstili geliştirdiği patent teknolojisiyle birleştiren Doliche Tekstil ayak kokusuna ve mantar sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Ayak kokusu herkesi ilgilendiren çok ciddi bir proplemdir. Güvensizlik kaynağıdır. Ayak kokusu sadece sahip olduğu kişiyi değil çevresinide ilgilendiren sosyal yönü olan bir proplemdir. Bu proplemin ortadan kaldırılması amacıyla oluşturan bayilik sistemi ile sizde kazanın.

Doliche Tekstilin bayilik sistemi ,bayilik arayanlar bayi olmak isteyenler kendi işini kurmak isteyen girişimciler için geliştirilmiştir.

Bu bayilik sisteminde bayiliği alan girişimci bulunduğu şehirde tek yetkili satıcıdır.Yani bayiliği alan girişimci bayilik ürünlerini toptan parekende satabilir.Alt bayilikler oluşturabilir.

Doliche tekstilin geliştirdiği Bayilik sisteminde bayilik arayanla bayilik vereni bir ortak anlayış çerçevesinde ticari olarak birleştirmektedir. Bayilik arayan girişimci bayi olduğu ürünlerden toptan satışlarda yüzde 40-50 oranında kazanç sağlar.

Ayrıca bayiliği alan girişimci doliche tekstilin e-reklam çalışmalarından yararlanır.

Bekir Bey mah. Büyüktaş sokak. No: 51/A Şahinbey Gaziantep 27000 Türkiye

e-Posta: info@dolichetekstil.com
Telefon: 0 342 231 62 97
Belgegeçer: 0 342 231 62 97
Cep Telefonu Numarası: 0 538 354 86 58

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. tekstille ugrasiyorum bayilikte sartlariniz nelerdir 05444341245 fatih karakas

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu