Bayilik ve Franchise

AquaDry Ekolojik Kuru Temizleme Bayilik Veriyor

AquaDry Bayilik Veriyor, AquaDry Bayilik Şartları, AquaDry Franchise Veriyor, Kurutemizleme Bayiliği, Ekolojik Kuru Temizleme Bayiliği, Bayilik Veren Firmalar

AquaDry olarak 2010 yılında ilk şubemizi Alaşehir’de açtık. Güleryüzlü hizmeti benimseyerek yola çıktık ve kısa sürede müşteri portföyümüzü genişlettik. 2011 yılı içersinde bünyemize ikinci şubemiz olan Küçükyalı şubemizi kattık.

AquaDry bünyesinde sizilere kusursuz hizmet vermek için son teknolojileri takip ederek güncel olarak piyasaya sürülen kuru temizleme makinelerimizin ithalatını şirketimiz bünyesinde yapıyoruz. Böylelikle makinelerimiz ve giysileriniz hep yeni kalıyor!

Mağazalarımızda daha çok müşteri ağırlamak ve onlara verdiğimiz kusursuz hizmeti göstermek amacıyla sürekli olarak pazarlama faaliyetlerinde bulunuyoruz. Tüm reklam çalışmalan ve pazarlama faaliyetleri şirketimiz bünyesinde bulunan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şirketimizde. AquaDry markası altında mağaza konseptinin oluşumundan sorumlu bir, makine ithalatı ve sevkiyat işlemleri için bir, tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde bulunan iki personel, teknik bakım, kurulum ve servis için bir mühendis, ve sektörde 15 yılı aşkın tecrübeleri bulunan kuru temizleme ustaları yer alıyor.

Deneyimimiz bilgi birikimimiz ve desteğimiz her zaman sizlerle olacaktır. Şubenin konumuna, fiziki özelliklerine, çevrenin popülasyonuna yönelik değerlendirmeler ile size en doğru ve mantıklı çözümü sunmak öncelikli hedefimiz.

Daha sonra Aqua Dry konseptine uygun mağaza dekorasyon tasarımı ve projelendirmesini gerçekleştiriyoruz.

Ortaklığımızın devamında ise tüm pazarlama aktivitelerimizle, lojistik desteğimizle, teknik desteğimizle sürekli yanınızdayız.

Mağaza yöneticilerine/sahiplerine franchise işletmeciliği, mağaza işletmeciliği, genel muhasebe bilgileri, mali tablo değerlendirme konularında eğitim veriyor; bununla birlikte mağaza personelini de eğitiyor ve açılış sürecinde sizin işinizi kolaylaştırıyoruz.

Sektördeki araştırmalar ve tecrübemiz gösteriyor ki;
Eğer kuru temizleme alanında yatırım yapmak istiyorsanız; en mantıklı yatırım olanağını bizim tekliflerimizle bulacaksınız. Bilgi almak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Firma Adı: Aqua Dry
Firma Yetkilisi: Aysel Ersözlü
Telefon: 0 216 540 27 40
Fax: 0 216 540 27 41
Gsm: 0 552 540 27 40
Adres: Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. No:9/a
İstanbul / Ataşehir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Bayilinizi yapmak istiyorum turgutluda oturuyorum gorusmek isterim sizlerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu