Kozmetik Bayilikleri

Aren Kozmetik Venilia Perfume Markası İle Bayilik Veriyor

Venilia perfume Aren kozmetik ve parfümeri ailesinin yeni versiyon parfüm (açık parfüm) markasıdır.

Aren kozmetik iksir parfüm evi olarak dolum parfüm pazarında ülkemizde ilk üretimi yapanlardan olup, açık parfüm olarak yüzlerce kokunun üretimini yaparak bu pazarın ilklerinden biridir .Yıllarca gelen bayilik taleplerini, daha büyük ve modern bir üretim alanına taşıyana , tecrübelerini bu alanda kusursuz bir seviyeye getirene kadar bekletmiştir.

venilia

Venilia perfume markası ile pazara yeniden güçlü bir şekilde girip, bayilik taleplerini karşılamaya başlayan Aren kozmetik kendisinin oluşturduğu pazarda kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile kısa sürede zirvede olacaktır.Venilia perfume; Tüm parfüm esanslarını Avrupa dan ithal birinci sınıf esanslar kullanarak üretir.

Ürünlerimiz,IFRA ( international fragrance association ) standartlarına uygun hammaddeler kullanılarak, kimya mühendisleri,eczacılar ve tıp doktorları kontrolünde son teknoloji analiz cihazlarının bulunduğu laboratuarlarımızda kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra, GMP kurallarına uygun olarak el değmeden sağlık kriterlerine harfiyen uyarak üretilir.
Parfüm çeşitliliği: 200 bayan 200 erkek olmak üzere toplamda 400 çeşit parfümümüz bulunmaktadır.

Bu sayı sürekli artmakta; müşterilerimizin ve sizlerin istekleriniz doğrultusunda yeni çıkan parfümleri de listemize ekleyerek çeşitliliğimizi sürekli güncel tutmaktayız.

Bayilik alırken bunları unutmayın;

1. Piyasada 5,00 TL ye satılan parfümlerin kalıcılığı ve kullanılan malzemeleri üzerinde mutlaka düşünmelisiniz. Ve lütfen kar marjlarınızı düşünün.

2. Daha düşük maliyetlerde anahtar teslim mağaza veren firmaların sonradan çıkacak gizli maliyetlerini de göz önünde bulundurun ve bitmiş mağazalarının nasıl göründüğünü mutlaka kıyaslayın.

3. Kısa bir süreliğine venilia perfume ailesi olarak, ailemize katılacak yeni bayiliklerimizden İsim Hakkı almadığımızı.

4. Büyük bir kozmetik firması olduğumuzdan dolayı sadece açık parfüm ile sınırlı kalmıyoruz. Ve konseptimize uygun diğer cilt bakım kremleri , özel konseptimizdeki özel esanslı Nostalji serisi kolonyalarımız, duş jellerimiz gibi sürekli gelişen ürünlerle de sizlerin kazancınızı destekliyor ve arttırıyoruz.

Bayilik Şartları :

Yüksek isim haklarına , Kardan pay vermeye son!!!
Türkiye’nin ilk versiyon parfüm üreticilerinden olan Venilia perfume;
Kaliteli ürün , Kaliteli hizmet anlayışını Tüm Ülkeye yaymak için bayi zincirini geliştiriyor.

1. Bu iş için tutulacak mağazanın en az 10m2 kullanım alanına sahip olması.
2. Mağazanın yoğun yaya trafiğine sahip caddelerde yada AVM içinde olması

Bunların dışında aradığımız bir ön şart bulunmamaktadır.

İlk açılış maliyetleri:

Venilia perfume olarak ; mağazalarımızı A-plus ve standart olmak üzere iki ayrı konsepte oluşturmaktayız.

A-plus konsept:

Bu konseptimizde ; mimarlarımız tutuğunuz mağazayı ziyaret ederek ölçü ve kontrol işlemlerini yapar.

Bu aşamadan sonra mağazanıza özel ölçüler de , en iyi malzemeler kullanılıp kusursuz işçilik uygulanarak mobilya , tabela üretimine geçilir.

Bu konseptimizde maliyetler ;

ortalama 10m2-15m2 için 20.000 TL 30.000 TL tutmaktadır.(bu rakamlar ortalama maliyetlerdir. Kesin rakamlar mimarlarımızın ziyaretinden sonra kesinlik kazanacaktır.)

Standart konsept:

Bu konseptimizde ise standart mobilya ve tabela uygulanmaktadır. Bu yüzden ilk açılış maliyetleri düşmekte ve siz yatırımcıları ilk maliyetler açısından rahatlatmaktadır.
10m2 için yaklaşık maliyetler 15.000 TL ve 20.000 TL olarak değişmektedir.( bu rakamlar ortalama maliyetlerdir. Kesin rakamlar mimarlarımızın ziyaretinden sonra kesinlik kazanacaktır.)

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : serkan kamak
Telefon : 05438635868
Web Sitesi : arenkozmetik.com
E-posta Adresi : serkankamak@hotmail.com
Adres : Yeni sanayi sitesi 1308 sok. No:44 Bandırma/Balıkesir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu