Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Avans Sigorta Acentelik ve Temsilcilik Veriyor

Avans Sigorta Acentelik ve Temsilcilik VeriyorFirma İsmi : AVANS SİGORTA
Bayilik Kategorisi : SİGORTA
Kuruluş Yılı : 2003
Şube Sayısı : 50
Firma Tanıtım : Online olarak, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin (Anadolu Sigorta,Güneş Sigorta,HDI,Yapı Kredi Sigorta,Aksigorta,Euro Sigorta) , Bireysel ve Kurumsal sigortacılıkla ilgili tüm ürünlerini, karşılaştırmalı fiyat analizi ile AVANS SİGORTA’nın “avantajlı sigorta dünyasında” bulabilirsiniz. Ayrıca profesyonel bayilik sistemi ile işletmenize ek kazanç kazandırma teklifi sunmaktadır.Detaylı bilgi için başvurularınızı bize ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizde hızla gelişen sigorta dünyasında yerinizi alın.Ek kazanç getirici teklif sunuyoruz.Avans Sigorta ayrıcalığıyla işletmenizi büyütme ve karlı hale getirme fırsatı çok yakınınızda. Eğer sizde profesyonel sigortacılık acenteliği ile kazancınıza kazanç katmak istiyorsanız bize katılın.
Bayilik Şartları : PORTFÖYÜNÜ, TÜRKİYE’NİN EN GÜÇLÜ SİGORTA ŞİRKETLERİNİN İMKÂNLARIYLA GELİŞTİRİP KAZANCINI ARTIRACAK, ACENTELİĞİNDEN İSTEDİĞİ KAZANCI ELDE EDEMEYEN ACENTE SAHİPLERİ, SİGORTA ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ TEMSİLCİLERİ VE SİGORTA ACENTELİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTADIR

Bayilik ile ilgili Destekler : SATIŞ-PAZARLAMA DESTEĞİ İLR TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN SİGORTA ŞİRKETLERİYLE ÇALIŞMA FIRSATI.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : KAR MARJI GELİR VERGİSİ İŞLETMEMİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN % 60’I

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : OKTAY BİLGİN
Telefon : 02124070444
Web : www.avanssigorta.com
E-posta : onlineteklif@avanssigorta.com
Adres : KİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ 20.ADA NO:13 İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

  Beard Papa’s Türkiye genelinden yeni şubeler açacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

4 Yorumlar

  1. Sayın yetkili
    Ben Burdur da ikamet ediyorum.Burdur Merkez de temsilcilik açmak istiyorum.Bu konuda bana geniş bilgi verirseniz memnun olurum.
    İyi günler dilerim.

  2. şubelik vermiyosunuz o zaman ilanı kaldırın bizi ugraştırmayın

  3. aydında yapmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

  4. biraz önce görüştüm istanbul dışına bayilik vermiyorlarmış. bunu ilanda belirtseniz ne güzel olur. insanların zamanını boşa harcıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir