Bayilik ve Franchise

Avrasya Telekom Bayilik Veriyor

Avrasya telekom bayilik, avrasya telekom franchise, telekom bayiliği, telekominikasyon bayiliği veren firmalar

1996 yılında kurulan Avrasya Telekom bugüne kadar müşterilerine daima dürüst olarak kaliteyi ucuza sunmuştur. Ayrıca müşteri hizmetleri konusundaki hassasiyeti ile 7/24 destek olarak tek bir müşteri şikayetini bile sonuçsuz bırakmamıştır. Kurumlara özel çözümler üreterek daime sektörünün öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Üç büyük operatör olan Turkcell Vodafone ve Avea ile kısa mesaj numarası üzerinden bilgi servislerini 2005 yılından bu yana sorunsuz bir şekilde yürütmektedir.

2011 yılında Bilgi Teknolojileri Kurumunca yetkilendirilerek Lisans almış olup Sabit Telefon operatörlüğü kapsamında hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Gizlilik ve sözünde durma konusunda tek bir şaibeye bile yer vermeyen Avrasya Telekominikasyon Başlıklı Toplu Sms sisteminde de hem kurumsal hem bireysel müşterilerine sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörünün önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği Avrasya Telekom saniyeler içerisinde binlerce sms i gönderebilmektedir.

Güçlü alt yapısı modern cihazları, yeterli yazılım donanım ve müşteri hizmetlerinin yanı sıra Telekominikasyon sektörünü yakından takip eden beyin takımı ile de fark yaratmaktadır. BTK nın denetimlerini çoğaltması ile TOPLU SMS servislerini sunan firmaların artık sıkı kontrol edilmesi sonucunda bir çok yasa dışı şirketin bu sektörde barınamayacak duruma gelmesinden dolayı Toplu sms ile reklam yapmayı planlayanların mutlaka bu işi yapanlardan Yetki belgelerini görmek istemelerini önemle rica ederiz.

Lütfen kaçak sms e prim vermeyiniz ve bu işi kaçak olarak idame ettirmeye çalışanları TİB veya BTK ya direkt olarak yahut bizlere şikayet ediniz. Şirketimiz müşterilerini büyük küçük olarak ayırmamakta olup her türlü sorununuzda hiç çekinmeden daima müşteri hizmetlerimiz yolu ile yahut email ile bize ulaşabilirsiniz. Tüm fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahil olup herhangi bir şekilde extra ücret talep edilmez. Satın alınan sms ler 1 yıl süre ile geçerliliğini korumaktadır.

Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir. Avrasya Telekominikasyon sizlerin desteği ile büyüdüğü için her zaman sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket edecektir. Firmanıza özel çözüm istediğinde de herhangi bir konuda projeniz var ise bizimle lütfen irtibata geçiniz. İster kısa mesaj numarası ile yürütmeyi planladığınız bir organizasyonunuz olsun ister milyonlarca kişiye Başlıklı Toplu sms ile reklam yapmayı yahut duyuru yapmayı seçin mühim olan Avrasya Telekom un güveninize layık olmasıdır.

Toplu sms fiyatları konusunda da sizleri şöyle aydınlatmak isteriz. Operatörlerin çözüm ortakları sadece operatör fiyatına satış yapabilmekte ve prim usulü kazanmaktadırlar. Oysa ki biz operatör olduğumuz için Turkcell Avea ve Vodafone ile direk olarak arabağlantı yapıp kendi belirlediğimiz fiyattan başlıklı toplu sms i sunabilmekteyiz. Piyasada başlıksız sms lerin daha ucuz olmasının sebebi ise kaçak olmaları ve bireysel olarak verilen kampanyaları simserverler ile satarak hangi sms in nereden geldiğinin denetlenebilirliğini ortadan kaldırmaya çalışma çabalarıdır.

Avrasya Telekom yollayacağınız Toplu sms başlığını kendisi onaylar. Fax yolu ile ilettiğiniz belgeler gerekli inceleme ardından kısa sürede onaylanır ve orjinallerinin de yollanması için size haber verilir. Bu süre zarfında toplu sms kullanmaya başlayabilirsiniz. Daime Kalite ve Ucuzluk Sloganımızla hep beraber Avrasya nın en büyük Operatörü olma yoluna…

Bayilik Kategorisi : Telekominikasyon
Firma İsmi : Avrasya telekom
Kuruluş Yılı : 1996
Şube Sayısı : 9

Bayilik Şartları : Girişimcilik yanı gelişmiş iyi bir vizyon ve çevreye sahip olmak
Bayilik Destekleri : Web sitesi, web paneli hazırlanması kredi kartı desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
50 tl yatırım maliyeti %10 kazanç reklam istenildiği gibi yapılabilir serbesttir

İlgili Kişi : Cafer
Telefon :  (212) 853-86-85
E-posta : info@avrasyatelekom.com
Adres: Atatürk mah ozanlar sit 1 blok esenyurt / istanbul / Esenyurt

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Merhaba,

    Cankart avrasya yı sizmi üretiyorsunuz, toptan almak istiyorum yardımcı olurmusunuz,
    teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu