Bayilik ve Franchise

Ayakkabı Dünyası Franchise Bedeli 50 Bin Dolar

Ayakkabı Dünyası Franchise Bedeli 50 Bin Dolar

Ayakkabı Dünyası, ilk mağazasını 1996 yılında Ankara Kızılay’da açmıştı. Bu aynı zamanda Türkiye’nin çok markalı ilk büyük ayakkabı mağazasıydı. Ayakkabı Dünyası’nın şimdi 20 ilde 43 mağazası var. internet mağazası ayakkabidunyasi.com.tr ile birlikte 81 ile hizmet veriyor.Yurtdışında ise Rusya, Kazakistan, Irak, İran, Almanya ve ABD’de mağazalar açılması planlanıyor.

Ayakkabı Dünyası mağazaların 8’i franchising sistemiyle açılmış. Bu yıl da bir kısmı şirketin kendisi, bir kısmı da girişimciler (franchisee) tarafından işletilmek üzere yeni mağazalar açılacak. Ayakkabı Dünyası’nın franchise giriş bedeli 50 bin dolar.

Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Ancak mağaza alanları büyük olduğu için işletme maliyetleri yüksek olabiliyor.

Ayakkabı Dünyası Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akbacakoğlu, “Her yerde olmaya çalışmak yerine büyüme stratejimize, markamıza ve fizibiliteye uygun şekilde ağır ve sağlam adımlarla büyümeyi tercih ediyoruz. Bu yıl 5 mağaza açmayı hedefliyoruz. Bunların 3’ü İzmir’de, diğerleri ise Adana ve İzmit’te olacak” diyor.

Ayakkabı Dünyası kurulduğu dönemde daha çok marketleri konseptiyle faaliyet gösteriyordu. Şimdi ise daha büyük alanlı mağazalarında 103 markaya ait ürünleri beğeniye sunuyor.
Telefon: 0312 278 51 20

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. FIRSAT KAÇMAZ BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan sadece aylık müşteri sayımız 1400 2850 kişi
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu