Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kozmetik Bayilikleri / Bade Natural XML Bayiliği İle E-Satış Ortağı Olun

Bade Natural XML Bayiliği İle E-Satış Ortağı OlunKargo, stok, fatura, muhasebe gibi dertlerle muhatap olmadan sadece pazarlama ve satış tekniği uygulayarak online web sitenizden satış bayiliği almak istermisiniz. Siz sadece online sitenizden satış yapmak için gerekli seo ve reklam pazarlamasına odaklanın ürün teslimatı kargosunu Bade Naturele bırakın.

Doğal ve organik ürünlere olan ilginin giderek arttığı şu günlerde, doğal cilt bakımı ürünlerinin de ne kadar önem kazandığı aşikar. İşte bu alanda, tamamen yerli bir yatırım olan ve %100 doğal cilt bakım ürünleri üreten Bade Natural, mevcut talebi fırsata çevirmek için XML Bayili satış ortaklığı modelini duyurdu.

Bade Natural

Şu an sadece E-ticaret siteleri için bayilik modeli sunan Bade Natural, ilerleyen günlerde fiziksel mağaza bayilikleri için de gerekli görüşmelere ve tekliflere açık olacağını belirtti. XML bayiliği modelinde ise, faal olarak satış yapan bir e-ticaret sitenizin olması yeterli. Gerekli görüşmeler ve anlaşma sonrasında, badenatural.com web sitesinde bulunan doğal cilt bakımı, bambu&pamuk lifi dokuması peştamal ve plaj elbiseleri, banyo ürünleri gibi tüm kategorilerin satışını kendi web sitenizde yapabilirsiniz; üstelik hiçbir stok, kargo gibi yorucu detayla ilgilenmek zorunda kalmadan.

Bade Natural sizin yerinize ürünleri paketler, ücretsiz fırsatı ile kendi stoklarından müşterinize istediği ürünü ulaştırır.

XML Bayiliği ile Satış Ortağımız Olun!
Bade Natural XML Bayiliği ile satış ortaklarımızdan biri olmak ister misiniz? Kısa süre önce çıktığımız bu yolda, ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi ve sevgi neticesinde, bu mucizeyi sadece kendimize saklamak yerine, paylaşarak daha çok insana ulaştırmaya karar verdik.

Tamamen saf, bitki özlerinden oluşan ve katkı maddesi, boya, kimyasal madde barındırmayan Bade Natural ürünleri ile, sadece ürün satmak değil, aynı zamanda doğal cilt bakımının önemini anlatmayı, çeşitli markaların kelime oyunları ile nasıl “doğal ürün satıyormuş gibi” davrandıklarını göstermeyi misyon edindik. Şimdi de, hem bu misyonu, hem de doğa mucizesi saf cilt bakım ürünlerimizi bizimle paylaşacak yol arkadaşları edinmeye karar verdik.

  Pagi Doğal Kozmetik Franchise Veriyor

Kimler XML Bayiliği Alabilir?

Resmi olarak internet üzerinde bir online satış mağazası olan herkes XML Bayiliği için başvurabilir.

Nasıl XML Bayiliği Alabilirsiniz?

pazarlama@badenatural.com adresine, aşağıda yazan bilgileri göndermeniz yeterli olacaktır.

Adınız:
Soyadınız:
Web Siteniz:
E-posta:
Facebook Sayfanız:
Instagram Sayfanız:
Twitter Sayfanız:
Diğer Satış Kanallarınız: (ör: n11.com gibi)
Ortalama Aylık Kargo Adediniz:
Bize iletmek İstedikleriniz:

XML Bayiliği Almak Ücretli mi?

XML bayiliği ücreti, firmadan firmaya göre değişen bir durum. Biz, Bade Natural olarak xml bayiliği için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Tabii bu da, beraberinde daha seçici olmamızı gerektiriyor. XML bayiliği için yapılan başvurular detaylı olarak incelendikten sonra tarafınıza durum bilgisi verilecektir.

Sözleşme ve Süre

XML Bayiliği için yapılacak sözleşme süresi 6 aydır. Süre bitimine 1 ay kala, sözleşmenin yenilenip yenilenmeyeceği hakkında görüşmeler başlayacaktır. Sözleşmede belirlenecek XML bayiliği şartlarının ihlali halinde, Bade Natural sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkını daima saklı tutacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

+90 546 450 4515
info@badenatural.com
Çamlık Cad. 3. Meşe Sok. No: 3,
New Life Sitesi, B Blok, D: 17,
Göktürk / İstanbul

Daha fazla doğal bakım ürünleri ve kozmetik bayilikleri için tıklayınız.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Loris Parfüm Bayilik Bilgileri

Koku konseptiyle bir adım önde olan Loris parfüm satış bayiliği almak kazançlı olacaktır. Her şehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir