Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Benim Tatlım Tarihi Osmanlı Tulumbası Bayilik Şartları

Benim Tatlım Tarihi Osmanlı Tulumbası

Benim Tatlım ® 2007 yılında Merkezi Kocaeli ilinde üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal yapısını tamamlayan şirketimiz 2016 Yılında franchise mağaza taleplerini değerlendirerek yıl sonunda mağazaların açılması kararını almıştır.

Bu hızlı büyümenin arkasında kurumsal yapıya sahip bir kuruluş, sürecin tümüne müdahale edebilen bir ekip çalışması ve sunduğu franchise sistemi ile Gastronomi branşından gelmeyenler için kolay yönetilebilir bir mağaza mantığı bulunmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran ve farklı damak tatlarını modern çağa uyarlayarak tüketicileri yeni lezzetler ile buluşturmaya devam etmektedir.

benim-tatlim

Tarihi Osmanlı Tulumbası

Tatlı, Osmalı geleneğinde sevinç ve hüzünler yanında her vesile ile sunulan; ikram kültürümüzün tercih edilen lezzetlerinden biri olmuştur.

Balkan kültüründen Osmanlı saray mutfağına giren tulumba tatlısı, saray helvahanesinde yapılan 70 civarında tatlı çeşidi arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Günümüz tulumba tatlıcısı olarak, Osmanlı sevgi ve kültüründen aldığımız ilham ile sarayın müstesna tatlısı tulumbayı uzun çalışmalar sonunda glikoz ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan yeni, eşsiz ve şaşırtıcı keyif dolu lezzet lokmalarına dönüştürdük.

Bayilik ile ilgili Destekler : Ekipman, dekorasyon, personel destek, ürün
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 40 m2 dükkan için – 70.000 TL

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Burak HALATÇI
Telefon : 0216 392 92 75
Web Sitesi : tatlim.com.tr
E-posta Adresi : b.halatci@mavimgroup.com
Adres : Kaynarca Mah. Mahzen Sok. No:5/A Pendik / İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu