Eğitim Bayilikleri

Best English Dil Kursu Bayilik Veriyor

1987’de kurulmuş olan kursumuz günümüze kadar binlerce öğrenciye dil öğretmiştir. Dil çeşitliliği ve hitap ettiği geniş kitle yelpazesiyle lider kurumlardan biridir. Dürüst kaliteli ve eğitim odaklı çalışan firmamız en kaliteli eğitimi vermek için çok özen göstermektedir.

Antalya’nın ilk DİL kursu olarak kurulan firmamız geçmişten geleceğe her zaman yenilikçi,takipçi,öğrenmeye ve öğretmeye odaklı çalışmış olup,bu zamana kadar gelmiştir.

Çocuk gruplarında YLE sınavlarını başlatan,CAE sınavlarının Antalya prep center olan,YDS gruplarında %88 başarı oranı ile aranılan marka olmuştur.
Best English yabancı dil kursların’da tüm sınıflarda akıllı tahta (activ board) olan ve %100 konuşma odaklı yapılan derslerde Türkiye kalite ödülü almış ve aranılan ve istenilen markalar arasına girmiştir.

Best ENglish

”DÜNYANIN DİLİNİ KONUŞTURUYORUZ” sloganı ile;alanımızda İngilizce,Almanca,İspanyolca,Fransızca,Rusça ve Yabancılara Türkçe eğitimleri vermekteyiz.

Bayilik Şartları :

minimum 240 m2 alana sahip olma
meb prosedürlerine uymak
activ board kullanılması (en az 1 sınıf için).
karşılıklı görüşme sırasında belirlenir.

Bayilik ile ilgili Destekler :

Milli eğitim kurs açma müfredat desteği, Kurs içi öğrenci takip yazılım programı desteği, Satış, Pazarlama desteği Reklam desteği, İstenirse sıfırdan kurulum, ruhsat alınmış anahtar teslimi, Personel yetiştirme desteği, Yıl boyu uzaktan destek, İlk açılışınızda 3 gün kurs bünyesinde personel eğitimi, Öğretmen, personel ilanı (yılda 3 ilan kariyer sitelerinde) ücretsiz, Web site üzerinden online kayıt yönlendirme( web sitemiz günde 3000’e yakın kişi tarafından ziyaret edilmektedir) Binlerce kaynak doküman paylaşımı, Ücretsiz her şubeye web sitesi kurulumu, yıl boyu bakımı ve yıl içerisindeki bütün tasarımlar ücretsiz, Web sitesi şubenin olduğu bölgede Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfada çıkma garantisi.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  50.000 – 200.000 tl arası m2 göre değişmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Senem Turan
Telefon :  0242 247 17 55
Web Sitesi : www.bestdil.com.tr
E-posta Adresi :  onburo@bestdil.com.tr
Adres :    Kışla mh 37. sk. 6/12 M.paşa Antalya

Bayilik Arıyorum

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu