Eğitim Bayilikleri

Bil Öğretim Kurumları Bayilik Veriyor

“Türkiye’nin geleceği eğitimli insandır” felsefesiyle yola çıkan Bil Holding farklı sektörlere yatırım anlayışından uzak durarak, yatırımlarını sadece eğitim alanında yapmıştır.

Türkiye’nin eğitimdeki öncü markalarından olan “Bil”, kaliteli ve nitelikli yayınlarıyla, çağdaş ve profesyonel Kurumsal anlayışıyla, ülkenin her yerinde aynı eğitim ve öğretim modeli ile hareket eden dev kadrosuyla bugün 65 şubeye ulaşmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Bil Öğretim Kurumları

Franchising sistemi ile Kurumlarımız bölgelerindeki lider eğitim kurumu olma yarışında ilk sıralara yerleşmiş, Bil adı altında deneyimlerini ve birikimlerini doğru yerde ve zamanda değerlendirme fırsatı bulmuşlardır.

Eğitimde yakalamış olduğumuz bu başarıyı Türkiye’nin her yerine yayılmış şubelerimizle sürdürmekteyiz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Karlı Bir Yatırım Yapacaksınız

Yatırımınızı önceden planlanmış ve fizibilitesi en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bir proje çerçevesinde gerçekleştireceksiniz. Zaman planlaması ile de minimum maliyet sağlayarak karlı bir yatırım gerçekleştireceksiniz.

Profesyonel Bir Kadroyla Çalışacaksınız

Birçok sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de işletme için önemli kaynak insan kaynağıdır. İşletmede çalışacak olan kadronun oluşumu, üstünde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Bilgi havuzunda çok geniş insan kaynağına sahip olan Bil Öğretim Kurumları’ nın katkılarıyla eleman temini ve bu elemanlara uygulanacak kriterleri belirlemek artık sorun olmaktan çıkacak, aynı zincir halkaları olan BİL şubelerinin, iş yoğunluğuna göre, aralarında yapılacak personel değişimleri ile anında destek olma imkanı bulunacaktır.

Denenmemişi Değil, Denenmişi Deneyeceksiniz

Yaptığınız yatırımın size ne getireceğini daha önceden bilmemeniz, kendinizi dibi görünmeyen bir çukura atmanızdan farklı değildir. Daha önceden yapmış olduğu yatırımlarıyla her zaman üstün başarı sağlamış ve sektördeki lider kurumlardan biri olmuş Bil Öğretim Kurumları ile yapacağınız Franchising size denenmemiş değil, daha önceden defalarca denenerek başarıya ulaşmış uygulamaları hayata geçirme olanağı sunacaktır.

Yalnız Olmayacaksınız

Hayatı keşfetmek için Bil Öğretim Kurumları’ yla kuracağınız işbirliği ile kendinizi daha güçlü hissedecek, her konuda arkanızda bizi göreceksiniz. Bizden, bizim deneyimlerimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği alacaksınız.

İletişim;

Yetkili: Ayşegül ASLANCI
E Posta: franchise@bil.com.tr
Tel: (212) 690 26 54

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu