Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Oto Bakım Bayilikleri / Buharlı oto yıkama bayiliği için ne gerekiyor

Buharlı oto yıkama bayiliği için ne gerekiyorDüşük yatırım bedeli ve yaşanan su sıkıntısı nedeniyle son dönemlerin en popüler işlerinden biri ”buharlı oto yıkama”.

Otomobil temizliğinde deterjan kullanmadan aynı performansı veren buharlı oto yıkama sistemleri hem kullanışlı hem çevreci. Sadece sıcak su buharıyla temizlik yapan buharlı oto temizleme sistemleri çevreci özellikleriyle ön plana çıkıyor. Hiç deterjan kullanılmayan sistemin en güzel yanlarından biri de yıkama sırasında araç başına 2-3 litre su kullanması. Suyla yapılan araç temizlemede kullanılan kimyasalların aracı çizip rengini matlaştırabiliyor. Buharlı oto yıkamada böyle bir durum söz konusu olmuyor.
Çalışma sistemi: Makine haznesinde ki su sıkıştırılarak, sıcaklığı ile birlikte basıncıda (9 bar) yükseltiliyor ve dar bir boru vasıtasıyla yüksek tazzikte araca gönderiliyor. Kaporta, motor, araç içi temizlenebiliyor. Bu alanda yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz buharlı oto yıkama alanında faaliyet gösteren şirketlerden bayilik alabilirler. İki tip bayilik var. İsterseniz gezici araç temizliği hizmeti verebilir ya da araç yıkama istasyonu açabilirsiniz.

Bir firmadan bayilik almak yerine yurtdışında bu alanda uzmanlaşan firmaların ülke distribütörü olabilirsiniz. Girişimcilere makine tedariği sağlayıp, bayilik verebilirsiniz. Buharlı oto yıkama makineleri üreticilerini bu linkten ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bayilik için: Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

  Tuningport Oto Aksesuar Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Muyacar Oto Aksesuar Satış Bayiliği Veriyor

Firma İsmi : MUYACAR OTO AKSESUAR Bayilik Kategorisi : Oto Aksesuar Kuruluş Yılı :  2014 …

3 Yorumlar

  1. STEAMJET DİZEL PROFESYONEL BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI 2.EL TERTEMİZ SIFIR FİYATI 18.000 TL + KDV . BU MAKİNAYI 8.500 TL YE VERECEĞİZ. İRTİBAT http://www.otosauna.com

  2. OtoSauna Buharlı OTO YIKAMA MAKİNALARI VE BAYİLİK . İtalyan Dizel 2 Tabancalı sabit veya mobil kullanabilirsiniz. ( 2.el tertemiz 7.000 TL ) Optima sıfır 0536 945 66 50 

  3. OPTİMA DİZEL SIFIR 5.000 EURO İTALYAN DİZEL ASTAR 2.EL TERTEMZİ 7.500 TL DİR. OTOSAUNA İSİM HAKKI ÜCRETSİZDİR. EĞİTİM VERİLİR

    http://www.otosauna.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir