Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler olduğu bu zamanda iş kurmak için Çaygara bayilik sistemini inceleyiniz.

Çaygara Çay Evi Bayilik

Kültürümüzün özünü yansıtan sıcak çekici görselliği, Kafe, Butik Kafe, Corner, Kiosk ve Stand Modelleriyle Franchise’de yatırımcılarına düşük maliyet yüksek kar oranı fırsatı sunan Çaygara 15 çeşit çay, 334 çeşit kahve, pasta, tatlı, hızlı atıştırmalıkları ve çocuk menüleriyle bütün kesimlere hitap ederek günün her saati dolu eğlenceli sıcak bir ortam sunmaktadır.

3 yıllık geçmişiyle açıldığı bütün bölgelerde kazandırarak en iyi yatırımı sunmaktadır. Kafe sektöründe 200 m2 üzeri alanlarda çalışma yapıldığında sektörün öncüsü olacak ve herkesin ilgisini çekecektir. Kiosk modeli, alışveriş merkezlerinin ve insan trafiği yoğun açık alanların hızlı pratik sunumu ile düşük maliyet az personel ve kolay kullanım sağlayarak yüksek kazanç sunmaktadır. Corner modeli, petrol istasyonu, küçük iç alan, oturumu açık büyük dış alanları ile maliyeti düşük kazancı yüksek hızlı pratik sunumu ile her yerde hizmet vermektedir. Stand sunumları da petrol istasyonları, alışveriş merkezleri, mağazalar ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde kurulumu kolay, pratik ve hızlı servisi ile yüksek kazanç sağlamaktadır. Çaygara sıcak, çekici, pratik ve hızlı servisi ile sektörde bir çok çalışma alanına hitap edeli rek yatırımcılarına düşük maliyet yüksek gelir hedeflemiştir.

Franchising

Çaygara Çay Evi öncelikli hedefi Türkiye’de prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye’ye Çaygara Çay Evi lezzetini taşımak.

Çaygara Çay Evi koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan, genç, dinamik, ve modern bir markadır.

Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen Çaygara Çay Evi müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

Çaygara Çay Evi Bayilik İletişim

Yenidoğan Şube(Merkez)
Mevlana Mahallesi, Bilge Kağan Cd, 38280 Talas/Kayseri, Türkiye
Tel: +90 505 677 04 13
Tel: +90 546 746 97 35
E-Posta: info@caygara.com

Pastane Açmak İsteyenlere Bayilikler

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu