Bayilik ve Franchise

Ceyo, franchise giriş bedeli istemiyor

CEYO
Yatırım tutarı 100 bin TL’den başlıyor

Ceyo’nun halen 15 ilde 40 mağazası bulunuyor. Franchise anlaşması imzalanan 4 yeni mağaza daha açılmak üzere. Markanın yurtdışında ise 17 mağazası var. Bunlar Lübnan (5), KKTC (3), Birleşik Arap Emirlikleri (2), Karadağ (1), Gürcistan (2) ve Suriye’de (4) hizmet veriyor. Ceyo, bu ay içinde Gürcistan’da bir mağaza daha açacak.

Ceyo Genel Müdür Yardımcısı Naki Kolsuz, “Mağazalarımızın 31’i franchising sistemiyle açıldı. Bu yıl da franchise vermek için yurtiçi ve yurtdışından gelecek tüm talepleri değerlendireceğiz” diyor.

Ceyo, franchise giriş bedeli istemiyor. Yatırım bedeli mağazanın büyüklüğüne göre 100 bin ile 280 bin TL arasında değişiyor. Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Reklam ve tanıtım organizasyonları şirket tarafından yürütülüyor.

Kolsuz, franchise alanlara açılışta dekorasyon ve ürün alımlarında özel destek verdiklerini söylüyor. Ardından özel kampanyalar ve satış eğitimi gibi destekler devam ediyor. Dekorasyon bedeline destek olan uygulamalar da var.

Ceyo mağazalarında sadece Ceyo ve Ceyo’ya ait alt markalı katalog ürünleri bulunuyor. Mağazada satışa sunulan ürünler new generation, sabo, hac ve umre grupları altında toplanmış.

Telefon: 0212 432 94 94

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. FIRSAT KAÇMAZ BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan sadece aylık müşteri sayımız 1400 2850 kişi
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu