Eğitim Bayilikleri

Desk Yurt Dışı Eğitim Bayiliği, Desk Franchise

deskDesk Yurt Dışı Eğitim Bayiliği, Desk Franchise, Desk Temsilciliği, Desk Acentalık, Eğitim Sektöründe Bayilik, Eğitimde Bayilik Veren Firmalar

YURTDIŞI EĞİTİM

Yurtdışı Eğitim, Türkiye’de geliŞmekte olan ve önümüzdeki yillarda da ragbetin giderek artacagi bir sektördür.

Hemen yani basimizda bulunan 10 milyon nüfuslu Yunanistan’in, 72 milyon nüfuslu Türkiye’den daha fazla ögrenciyi her yil yurtdisi egitim amaçli gönderdigini biliyor muydunuz?

Pek çok kisi, yurtdisi egitim seçeneklerini pahali ve ulasilmasi zor olarak gördügü için, malesef, sektör henüz istenilen büyüklüge ulasamamistir. Iste bizim yapmaya calistigimiz, aslinda, yurtdisinda egitim almanin zor olmadigini, pahali hiç olmadigini, hatta Türkiye’de yabanci dil ögrenmekten neredeyse daha ucuz oldugunu insanlara göstermektir.

Ve tabii ki sektörün büyümesi, kurumsal kimlik sahibi ciddi kurumlarin ögrenciler ve veliler üzerinde yaratacagi güven sayesinde olacaktir..

IS BIRLIGI MODELLERI

2 farkli is birligi modelimiz mevcuttur. Bu modeller, avantajlari-dezavantajlari ve calisma sekilleri ozetle soyledir;

ACENTALIK / TEMSILCILIK

Daha ziyade turizm ofisi, yabanci dil okulu, dershane, tercüme bürosu gibi, hali hazirda sürdürmekte oldugu, yurtdisi egitim ile dolayli yoldan iliskili bir faaliyeti olan kisi ve kurumlarin tercih ettigi, kaydi alinan her ögrenci için bir komisyon kazancinin esas oldugu calisma bicimidir.

Acenta ve Temsilciler, DESK’e ait brosur, web sitesi, reklam gibi ortamlarda duyurulmazlar, bulunduklari bölgeden dogrudan DESK’e yapilan basvurular Acenta ve Temsilcilere yönlendirilmez.

Herhangi bir giris maliyeti ya da yerine getirilmesi gereken fiziksel sartlar yoktur.

DESK’i temsil yetkisi bulunmamaktadir.

SUBE / BAYI / FRANCHISE

DESK’in bizzat açmis oldugu herhangi bir subeden farki bulunmayan, tüm vakit ve cabasini yurtdisi egitim isine harcayabilecek kisi ve kurumlarin tercih ettigi, kaydi alinan her ögrenci icin yüksek bir kazancin esas oldugu, satis odakli bir calisma bicimidir.

Bayi ve Subeler, DESK’e ait brosur, web sitesi, reklam gibi ortamlarda yer alir, bulunduklari bölgeden dogrudan DESK’e yapilan basvurular Bayi ve Subelere yönlendirilir.

Bayi ve Subelerin bulunduklari bölgeden alinan her kayit Bayi/Sube araciligiyla alinmis kabul edilir.

Bulunulan ilden aranmasini saglayacak 444 0 219 numarali cagri hatlari Bayi ve Subelere tahsis edilir.

Baslangic isim hakki bedeli, ve tanitim ofisinde yerine getirilmesi gereken minimum fiziksel sartlar bulunmaktadir.

DESK’i temsil yetkisi bulunmaktadir.

AYRINTILI BILGI ICIN

Eger hangi calisma seklinin size daha uygun olduna karar verdiyseniz, BURAYA tiklayarak formumuzu indiriniz ve doldurarak bize gönderiniz. Verdiginiz bilgileri cok kisa bir süre icinde inceleyecek ve size ulasacagiz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu