Bayilik ve Franchise

DiaSA Bakkala da girişim fırsatı

Market zinciri DiaSa bayiliği ile kendi market işinizi kurabilirsiniz. Son yılların en popüler yatırım alanlarından olan market işi sezonluk işler gibi de değil iyi bir lokasyon ile kazandıran iş modelleri arasında.

DiaSA Bakkala da girişim fırsatı

DiaSA da franchising yöntemiyle şube sayısını hızla artıran zincirler arasında yer alıyor. İlk franchise mağazasını 2004 yılında açmaya başlayan DiaSA, bugün itibariyle 4 binin üzerinde çalışan ve 374’ü franchise olan bin 40 mağaza ile 36 şehirde hizmet veriyor.

Önemli Not : Diasa Dia Sabancı Süper Marketleri Ticaret AŞ’nin tamamı Şok Marketler Ticaret AŞ tarafından 129 milyon 719 bin 191 liraya satın alındı.

2017 yılında franchising vermeye devam edeceklerini söyleyen DiaSA İş Geliştirme Direktörü Cem Diler, “DiaSA, Türkiye’de sürekli büyümeyi hedefliyor. Franchise adayı bakkallara da kurumsal bir markanın parçası olma fırsatı veriyoruz” diyor.

Dia Grup 7 ülkede, 2000’den fazla franchise mağazasıyla operasyon yapmaktadır. DIA’nın tüm dünyadaki büyüme stratejisinde Franchising, yerel marketlerin gelişmesine katkı yapan önemli bir sistemdir. 1989 yılında başlayan franchising çalışmaları, kişilere kendi işini kurma olanağı yaratırken diğer yandan da finansal ve ticari risklerden uzak, karlı bir yatırım haline gelmiştir. Türkiye’de kendi alanında franchising veren tek marka olan DiaSA, ilk franchise mağazalarını 2004 yılında açmaya başladı. Türkiye, 2017 yılı sonunda franchise mağaza sayısını 245’in üzerine çıkararak, İspanya’dan sonra en fazla franchise mağazasına sahip ülke konumuna yükseldi. DiaSA İzmir’den Muğla’ya, Afyon’dan Eskişehir’e, İstanbul’dan Kayseri’ye, Edirne’den Diyarbakır’a 28 şehirde franchise sistemini başarıyla sürdürmektedir

Türkiye’de DIA-Sabancı ortaklığının gücü sayesinde yaklaşık 374 franchise mağazası bulunan DiaSA hiç şüphesiz ki; DIA İspanya’nın bilgi birikimi ve DiaSA’daki uzman çalışanların desteğiyle ulaştığı bu başarısını katlayarak büyümeye devam edecektir.

Geliştirilmiş olan franchise formülü ile DiaSA, bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak edecektir.Kısacası, bir dünya markası ile yola çıkın, piyasadaki yerinizi alın.

İşin Aynası

Uygun yer: Mağazaların net satış alanının 200-250 metrekare olması isteniyor.
Yatırım maliyeti: 2 bin 500 Euro giriş bedeli alınıyor.
Başvuru için: diasa.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. diasa bayisiydim 120 bin zararla kapattım skt iadesi yok %10 kar marjı indirimli ürünler kaldiki onlar satılıyor onların kar marjıda %4 bu 4 ile son kullanma tarihi gelen attıgınız ürünlerimi elektiriğimi suyumu çalışanımı devete verilen vergiyimi belediyeye verilen paralarımı verirsiniz siz düşünün bide diasa istediği malı yani depoda fazla olan ürünü size gönderir ister satın ister satmayın açarken söle olcak böle olcak dendi açıldı söylenenler unutuldu yok sözleşmede öle yazmıyor dendi.anlayacagınız diasa malını size toptan peşin satıyor siz ne yaparsanız yapın aman açmadan iyi araştırın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu