Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Eğitim Bayilikleri / Dil Okulu IQ Akademi Bayilik Veriyor

Dil Okulu IQ Akademi Bayilik VeriyorAvrupa’da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve yabancı dil öğretiminde ortak bir standart, ortak ölçütler ve buna dayalı bir araç geliştirmeyi amaçlayan Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü, Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı‘nı (The Common European Framework of Reference for Languages) oluşturmuştur. Bugün tüm Avrupa ülkelerinde yabancı dil öğretimi bu çerçeve programına dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. CEF tüm Avrupa ülkelerinde yabancı dil eğitim müfredatlarının, ölçme değerlendirme ve ders materyallerinin geliştirilmesi için temel olan ortak kriterleri sağlar.

IQ AkademiEF aynı zamanda bireylerin yabancı dil düzeylerinin belirlenmesi ve belgelendirilmesinde ortak standartlar belirler ve yaşam boyu öğrenme bilincini öngörür. CEF eğitim yöneticileri ve program yazarları, öğretmenler ve öğretmenlik eğitimi verenler için ortak bir bakış açısı sağlar; böylelikle aynı platformda iletişim kurmalarını mümkün kılar. Bu programın temel amacı, yabancı dil öğretimini üç temel felsefeye dayandırmaktır. Bunlar; Öğrenen Özerkliği, Kendini Değerlendirme ve Kültürel Çeşitlilik olarak sıralanabilir.
LİDERLER OKULU

1. Kademe İngilizce Bölümü dinleme, konuşma, okuma, yazma ve eleştirel düşünme becerileri kazandırmaya yönelik bir programla öğrencilerinin en iyi şekilde İngilizce öğrenmelerini amaçlar. Bu doğrultuda okuma, okuduğunu anlayıp yorumlayabilme, dinleme, dinlediğini anlayıp yorumlayabilme, iletişim amaçlı yazma faaliyetlerinin yanı sıra yaratıcı yazım çalışmaları ve konuşma becerisini geliştirecek dil faaliyetleri sürdürmektedir. Bu amaçla İngilizce Bölümü Avrupa Ortak Dil Çerçeve Programı (CEF – Common European Framework), dil hedefleri paralelinde, etkinlik bazlı eğitim anlayışı benimsenerek hazırlanmış uluslararası standartlardaki akademik müfredatla dil eğitimini gerçekleştirmektedir.

Bayilik Şartları : MEREKEZ BAŞVURUSU İLE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

Bayilik ile ilgili Destekler : Kurumsal reklam,broşür,katolog,eminer,konferans,ücretsiz yaprak testleri ( sbs )

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 10,000.-50,000 TL

İletişim Bilgileri

  YA-PA Yayınevi franchising veriyor

İlgili Kişi : BİÇER ERDAL
Telefon : 0 553 246 39 49
Web Sitesi : iqakademi.com
E-posta Adresi : info@iqakademi.com
Adres : Dikmen Cd. No: 321 Çankaya/ANKARA

Dil okulları hakkaında daha fazla bilgiye ulaşmak için bayilik veren firmalar sayfamızıda inceleyebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firma İsmi : yabancidilkonus Bayilik Kategorisi : eğitim Kuruluş Yılı :  2015 Şube Sayısı :  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir