Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Dilek pastanesi 2011’de 10 şube açacak

Dilek Pastanesi, İstanbul’da 1957’den bu yana faaliyet gösteriyor. 2009’da franchise vermeye başlayan şirketin halen 4’ü franchise olmak üzere toplam 17 şubesi var.

Franchising sistemiyle yeni şubeler açmaya devam eden Dilek Pastanesi, 2011’de 10 şube daha açmayı hedefliyor. Franchise giriş bedeli 20 bin dolar olarak belirlenmiş. Ortalama işletme sermayesi ise 200 bin TL. Şirketin reklam payı katılımı ciro üzerinden yüzde 1, sürekli franchise ödemesi ise yüzde 3…

Dilek Pastanesi şubesi açmak için, en az 100 metrekare büyüklüğünde bir dükkan gerekiyor. İşyerinin yaya ya da trafik yoğunluğunun olduğu işlek caddeler ya da alışveriş merkezlerinde olması isteniyor.

Dilek Pastanesi’nin üretim tesisi İstanbul İkitelli’de bulunuyor. Burada üretilen pastane ürünleri frigofrig araçlarla şubelere sevk ediliyor. Dilek Pastanesi’nde pastane ürünlerinin yanı sıra dünya mutfağından çeşitli yemeklerin sunulduğu restoran hizmeti de var. Restoran ürünleri ise merkezdeki ustalar tarafından hazırlanan reçetelerle şubelerdeki mutfaklarda hazırlanıyor.
Telefon: 0212 671 70 34
E-posta: dilekpastanesi@dilek.com.tr
Web: www.dilek.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu