Pizza Bayilikleri

Domino’s Pizza’da Pizzanızın Her Aşamasını Takip Edebilirsiniz

Pizza tutkunları, Domino’s Pizza’nın online adresinden siparişlerini online olarak verebiliyorlar. Domino’s Pizza’nın enfes menüsünü inceleyerek kendileri için en uygun pizzayı sipariş veren pizza severler, dominos.com.tr adresinden verilen siparişlerde geçerli olan takip sistemi sayesinde pizzalarının hazırlanma aşamalarını sırasıyla takip edebiliyor, fırında ya da yolda olduğunu öğrenebiliyorlar. Böylece lezzete doğru giden her dakikadan haberdar oluyorlar.

Son 5 yıldır Avrupa ve Amerika’da da uygulanan ve büyük beğeni gören online sipariş takip sistemi haziran ayında Domino’s Pizza Türkiye’de de hayata geçirildi. dominos adresindeki online sipariş takip sistemi sayesinde siparişin dükkandaki tüm süreçleri müşteri tarafından web sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

(Ne zaman fırına girmiş, ne zaman dükkandan çıkmış, tahmini ne zaman eline ulaşacak ve ne zaman teslim edildi gibi…) dominos adresindeki online sipariş takip sistemi çok kısa bir süre önce başlamasına rağmen sistemden şu anda ortalama aylık olarak 35.000 sipariş alınıyor. Her hafta sipariş sayısı %2-3 oranında artış gösteriyor. Özellikle üniversitelerin bulunduğu bölgelerde sistemin kullanım oranları yüksek, bu da öğrencilerin internet üzerinden ne kadar çok alışveriş yaptıklarını gösteriyor.

Domino’s Pizza Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga, online sipariş takip sistemi ile ilgili planladıkları gelişmeleri söyle sıralıyor: ‘dominos adresindeki online sipariş takip sistemimizde önümüzdeki dönemde eğlenceli değişiklikler planlıyoruz. Müşterinin aldığı pizzayı puanlaması, dükkana mesaj göndermesi ve mesajın anında dükkanda görüntülenmesi gibi yenilikler hedefliyoruz. İlerleyen dönemlerde pizzayı kimin yapacağının ve kimin teslim edeceğinin fotoğrafının online sipariş takip sisteminde görünmesini bile planladığımızı söyleyebiliriz.’

Domino’s Pizza Hakkında:

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 65 ülkede 8.750 restoran işletiyor ve yıllık toplam cirosu 5 milyar ABD dolarını aşıyor. Dünyanın en büyük evlere servis pizza şirketi konumunda bulunan Domino’s Pizza, ülkemizdeki faaliyetlerini 14 yıldır sürdürüyor. Domino’s Pizza, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 16 ile yayılmış 141 şubesi, Gebze, İzmir ve Ankara’daki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerimizdeki şube açılışlarını sürdüren Domino’s Pizza, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Marmaris, Didim, Afyon, Çanakkale, Gaziantep, Gemlik, Isparta, Kütahya, Manisa, Mersin, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Antakya, Malatya, Elazığ, Trabzon lokasyonlarında yayılmayı hedefliyor. Ülkemizde 1.600 çalışanı bulunan Domino’s Pizza, üretimde %100 yerli ürün kullanıyor.

Pizza Bayiliği Veren Firmaların Franchise Şartları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. 2010 Yılında Domino’s pizza tarafından uygulanan ve broşürlerinde de Türkiye de ilk olarak anılan online sipariş takip hizmeti, Mart 2009 tarihinden beri Balıkesir de Merda Lahmacun tarafından uygulanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu