Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Dondurella Bayilik Şartları ve Franchise Bilgileri

Firma İsmi : DONDURELLA
Bayilik Kategorisi : Gıda
Kuruluş Yılı :  2015
Şube Sayısı :  4
Firma Tanıtım :  Tayland’dan tüm dünyaya yayılan muhteşem lezzet şimdi DONDURELLA markasıyla Türkiye’de!

Dondurella

Hazırlanışı ve sunumu ile, Türkiye’nin yeni tanıştığı bir dondurma seramonisi…
Alışılmışın dışında, ilgi çekici, çok ama çok lezzetli…
Gelin siz de Türkiye’nin profesyonel ve kurumsal ilk ve tek markasının; “Dondurella” nın kazançlı birlikteliğine katılın, emeğinizin karşılığını fazlasıyla alın. Kazanmaya bugünden başlayın.
Bayilik Şartları : Dondurella markası 3 ayrı konseptte hazırlandı. Dondurella Satış Arabası, AVM Standı ve Dükkan  konsepti. Satış arabası konseptimiz, dilediğiniz yerde rahatça satış yapabilmeniz için tasarlandı.AVM stand alanımız 4×3 mt (12 m2) alana kurulmaktadır. Dükkan konseptimiz için min16 m2 alan yeterli olmaktadır.

Franchising alarak işe başlayacak girişimcilerimizin kurumsal ciddiyete sahip olmaları öncelikle beklentimizdir. Yaz dönemi 6 ay yoğun çalışma temposuna uygun bir kadro ile işin başında duracak öncelikle bayan girişimcilerimiz tercih edilmektedir. Birebir ilişkilerde samimi, güleryüz ve müşterilere saygı önemli kriterlerimiz.

2016 yılında Tayland usulü dondurma sunumunun her yerde yaygınlaşacağı düşüncesiyle bir çok bireysel girişim bu sisteme hazırlık yapmakta. Bu sebeple kurulan stand ve servis bölümleri amatör hazırlanmaktadır. Dondurella profesyonel marka yöneticileri, grafik tasarımcıları ve mimarlar tarafından ciddiyetle hazırlandı ve ürünler ISO 22000 kalite standartlarına sahip üreticilerden tedarik edildi. Bu sebeple Dondurella ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikası ile hizmet veren kurumsal bir marka olarak doğdu ve bu şekilde büyümeye devam ediyor.

Yatırım maliyeti kiosk min. 25.000, dükkan min. 55.000 TL anahtar teslimdir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Tacettin Kaleli
Telefon :  0532 221 61 36 – 0212 465 06 60
Web Sitesi : dondurella.com.tr
E-posta Adresi :  info@dondurella.com.tr
Adres :    Dünya Ticaret Merkezi B3 Blok No:9 Yeşilköy İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu