Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Dondurmacı Yaşar Usta Bayilik Veriyor

Dondurmacı Yaşar Usta Bayilik VeriyorYaşar usta 1962 yılında dondurmacılık hayatına ustası ve hemşehrisi olan arnavut göçmeni HIFZI YORGUNUN onu yanına alıp işin inceliklerini ve dondurma yapma ustalıklarını öğretmeye başladıgında daha henüz ufacık bir çocuktu ama içindeki öğrenme aşkı ve kabiliyeti sayesinde kısa zamanda ustasının gönlünü kazan yaşar usta askere gidene kadar ustasının yanında çalışmış ve askerlik hizmetini bitirdikten sonra ustası tamamen ona bırakmış dükkanı ustasından öğrendiği bir kaç çeşit dondurmayı dahada geliştirerek bu konuda ordunayüs profösörlere taş çıkartacak şekilde geliştirmiş  meyve ve sebze her türlü yiyecek gıda maddesinden dondurma yapar hale getirmiş anadolu yakasında bostancı mahalesinde çeşitli sokaklarında belirli aralıklarla dükkan açarak bugüne kadar gelmiş şuanda bostancıdaki sheel benzin istasyonu karşısında hala yılın mayıs ve ekim ayları arasında hizmet vermektedir.
Oğlu MUSTAFA ÇARLI ve oğlunun ortağı ABDULLAH ÇAKIR’a 2010 yılı mayıs ayında izin vererek balıkesir ayvalık sarımsaklı’da dükkan açmalarına müsade ederek ikinci bir şube açılmıştır.

Tamamen el emeği ve özveri ile %100 doğal ürünlerden hiçbir katkı maddesi kullanmadan her iki dükkanda hizmet vermeye devam edilmektedir.

  Alaçatı Muhallebicisi Franchise Şubeler AçacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pastane Açmak İsteyenlere Bayilikler

Pastene konseptleri değişerek tüketiciye yönelik cafeterya konsepti başta olmak üzere mağaza tasarımı ve ürün çeşitliliğiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir