Bayilik ve FranchisePizza Bayilikleri

DR.Pizza Antalyada Franchise Veriyor

dr.pizza bayilik, dr.pizza franchising, dr.pizza franchise, pizza bayiliği, pizza dükkanı açmak, pizza dükkanı yatırım maliyeti, franchising, franchise, bayilik, ıspartalı pizzacı, ıspartalı pizzacı dr pizza

Ispartalı pizzacının hızlı yükselişi

DR. PİZZA / İSPARTA

Genelde yabancı markaların hakim olduğu pizza pazarında faaliyet gösteren İsparta merkezli Dr. Pizza, Anadolu’da yeni şubeler açarak büyüyor. Dr. Pizza’nın sahibi Turan Toklu, “Şirketimizi 1996’da kurduk. Yüzde 100 yerli bir markayız. Bu işe başladığımızda birçok zorluk yaşadık ama hepsini yenmeyi başardık. Önce Ispar-talılara pizzamızı sevdirdik. Daha sonra komşu illerden başlayarak şube sayımızı artırdık” diyor.

Dr. Pizza’nın şu anda İsparta, Ankara, Antalya, İzmit, Konya ve İstanbul’da toplam 7 şubesi var. Şirketin pizza üretim tesisi ise İsparta’da bulunuyor. Burada üretilen 30 çeşit pizza, soğuk zincir kırılmadan şubelere sevk ediliyor. Mevcut tesisin en fazla 20 şubenin pizza ihtiyacını karşılayacak kapasiteye sahip olduğunu belirten Toklu, bu sayıya ulaştıktan sonra imalathaneye ek bir yatırım yaparak kapasiteyi artıracaklarını söylüyor.

Dr. Pizza, bu yıl özellikle Antalya’da şubeleşme çalışmalarını hızlandıracak. Şirketin halen Antalya merkezde bir şubesi bulunuyor. Bu yıl Antalya’nın ilçelerinde de şubeler açılacak.

Neden Dr. Pizza franchise?

Dr Pizza 1996 yılında kurulmuştur. 16 Yıllık sektörel deneyimini geleceğe yabrım olarak gören firmamız, kurulduğu günden beri fastfood sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek istikrarlı bir büyüme sağlamıştır, ilk açılan İşyerimizde belirlediğimiz hedefler doğrultusunda günden güne büyüyen Dr Pizza lezzetini, 2002 yılında açtığımız ikinci şubemiz ile daha da ileriye taşıdık. Bugün Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 10 şube ile faaliyet gösteren Dr Pizza, 3 yeni şube projesi He büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ticari olarak mükemmelliyetçi bir politika ile yönetilen markamız; müşteri memnuniyeti ve değişmeyen lezzet kriterlerinden taviz vermeden, “iyi olacak hastanın Dr. ayağına gelir” sloganı ile sektörde hakettiği yeri almıştır.

Bulunduğumuz coğrafi konumun artılarını kullanarak, doğal ürünlerle yakaladığımız kalite ve lezzeti, uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile harmanlayarak tüketiciye sunmaktayız. Sektörde değişik lezzetleri aynı menüde barındıran firmamız, pizza, tavuk ve tatlı konseptiyle, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Franchise şartları neler?

Firmamız 2007 yılında gelen talepler doğrultusunda franchise bayilikler vermeye başlamıştır. Dr Pizza ailesine katılmak isteyen yatınmcılara kaliteyi ve lezzeti uygun yatınm maliyetleri ile sunarak, kartı iş ortaklıkları elde etmek amacı ile gelen tüm ciddi teklifleri en ince detayına kadar değerlendirmekte ve uygun kriterler sağlandığında bayilikler verilmektedir.

ilk olarak bayilik istenilen il ve mekan yerleşkesi, ardından uygun kriterlere sahip, ticari konuda başarılı yatırımcı adayları ve tabi son olarak Dr Pizza bayiliğini açabilecek yatınma sahip olmalarını sayabiliriz.

Yatırımcı adaylarının en az 6 personeli bulunan bir şubeyi yönetebilecek niteliklere sahip olması gerekmektedir. Personel yönetimi, karlılık analizleri, satış teknikleri, örün bilgisi ve muhasebe gibi konuları kapsayan eğitim ile yeterlilik sağlayan yatırtmanın, başarıya ulaşabilmek adına, takım çalışmasının göçüne inanması gerekmektedir. Sosyal ilişkiler konusunda girişken ve başarma hırsı yüksek yatınmcıla ile uygun platformlarda franchise bayilikler kurulabilmektedir.

Tel : 0242 228 95 95 / 0246 213 33 33

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu