Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Dünyanın en eski makyaj markası Kryolan franchise veriyor

Dünyanın en eski makyaj markası Kryolan franchise veriyorKRYOLAN FRANCHISE İLE BÜYÜYECEK

Dünyaca ünlü make up markası Kryolan, son yıllarda inanır Group tarafından Türkiye’de temsil ediliyor. Ve Kryolan mağazaları hızla yaygınlaşıyor. Dünyanın en eski makyaj markası olan Kryolan, franchise da veriyor. Türkiye’ de halen 11 tane olarak Kryolan Shop’lar özellikle lüks tüketimin ağırlıkta olduğu bölgeleri tercih ediyor. Şirket, Kryolan markasını tam olarak temsil edebilecek özellikte firma ve kişilerle işbirliği yapıyor. Bu kişi ve firmalar da franchise gibi değil, birebir çözüm ortağı olarak algılanıyor, inanır Group Yönetim Kurulu Başkanı Dursun inanır, “Kryolan ürünlerinin tüm çeşitlerinin sergilenebileceği bir mağaza ve marka prestijine paralel bir lokasyon olmalı. Mutlaka franchise dosyası paralelinde yer alan formatta bir dekorasyon olmalı. Personel özel olarak Kryolan eğitimi almış ve eğitim sonunda yapılan sınavda not barajını geçmiş olmalı” diyor.
Önümüzdeki yıl 5 franchise verilmesi planlanıyor. Kayseri, Gaziantep, Eskişehir, Diyarbakır, Mersin, Trabzon, Konya, Denizli, Hatay hedef iller.

  İpekyol ve Twist Türk Cumhuriyetleri’nde Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir yorum

 1. BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir