Eğitim Bayilikleri

eKolej uzaktan eğitim sistemi bayiliği veriyor

Firma İsmi : iConnect İletişim Tic. Ltd. Şti.
Bayilik Kategorisi : Eğitim
Kuruluş Yılı :  2011
Şube Sayısı :  5
Firma Tanıtım :  iConnect Group olarak bünyemizde barındırdığımız eKolej’de, uzaktan eğitim sistemi ile öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde eğitimlerine destek olmak için, ülkemizin 81 elinde dersleri  “CANLI“ yayınla evlerinize getiriyoruz. 4 yılda 30.000’in üzerinde öğrenciye canlı derslerle eğitim ulaştırdık.

ekolej

AB ülkelerinde ve ABD’de önde gelen üniversitelerin kullandığı online eğitim modelini ilk ve ortaokullar için Milli Eğitim Bakanlığına uygun müfredatla geliştirip Türkiye’nin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyoruz.

Daha fazla öğrenciye ulaşıp, çocuklarımıza ve ülkemize daha güzel yarınlar yaratabilmek için birlikte çalışabileceğimiz,  hedeflerimize omuz omuza ulaşabileceğimiz, Türkiye’nin her yerindeki öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliğini sunmamızda bize destek olacak bayilerimizi arıyoruz

eKolej, kendi işini kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere, çok düşük maliyetlerle iş ortağı olabilmek adına 3 ayrı bayilik paketi hazırladı: BASIC, SILVER ve GOLD.

eKolej sunmuş olduğu bu 3 paket için sadece bayilerine verecek olduğu malzemelerin maliyetleri dışında herhangi bir ücret talep etmiyor. “İsim hakkı”, “royalty” ve “reklam payı” talebinde bulunmuyor.

BASIC paketinde broşür, kartvizit, afiş, kalem, bloknot, kaşe ve ayrıca satış-pazarlama-motivasyon eğitimi ile satış takip yazılımı;

SILVER pakette, BASIC pakette sunduğu tüm ürünlerin adet olarak daha fazlasını sunan eKolej, bu pakete ek olarak bayilerine “alt bayilik” kurma imkanı sunuyor ve bu imkan ile bayiler, kendilerine bağlı çalışabilecek, farklı lokasyonlarda da faaliyet gösterebilecek olan alt bayiler kurma imkanı;

GOLD pakette ise, SILVER pakette sunmuş olduğu tüm malzemelerin adet olarak daha fazlasını ve alt bayilik kurma imkanının yanı sıra, faaliyetlerini çağrı merkezi kurma yoluna gidecek olan bayileri için yeni satış kanalları açmaları yolunda  çağrı merkezi yazılımı ve eğitimi sunuyor .

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Minimum yatırım maliyeti 2.500 tl
Maksimum yatırım maliyeti 5.000 tl
Ortalama kar marjı %4000 ‘dir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Koray ORuç
Telefon :  2324222265
Web Sitesi : ekolej.net
E-posta Adresi :  k.oruc@iconnect.com.tr
Adres :    Cumhuriyet Bulvarı 140/2 Alsancak/İzmir

Eğitim bayilikleri başlıklı sayfalarımızz göz atmayı unutmayın.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu