Giyim Sektörü ve Moda Haberleri

En İyi 9 Trekking Ayakkabı Modelleri

Öneride bulunacağımız 9 adet trekking ayakkabı modellerini değerlendirebilirsiniz. Sonbahar-kış aylarında doğa sporları daha çok tercih ediliyor. Özellikle zorlu arazilerde yürümek veya amatörce bir yerlere tırmanmak ruhu adeta şarj ediyor. Gerekli olan tek şey ise iyi bir trekking ayakkabısı.

Trekking Ayakkabı Modelleri

KIŞIN doğa sporları daha çok tercih ediliyor. Özellikle doğada engellerle dolu trekking etkinlikleri ruhu zinde tutmak için bire bir.

Trekking ayakkabı modelleri
Trekking ayakkabı modelleri

Üstelik doğada mücadele etmek herkesin yapabileceği bir spor. Uzmanlık veya profesyonellik gerektirmiyor. Sadece yürüyüş de yapabilirsiniz, bir kayalık araziye de tırmanabilirsiniz, ormanlık alanda da kaybolabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Trekking için size gerekli olan tek şey, iyi bir trekking ayakkabısı. Zorlu ve uzun yürüyüşler için özel olarak tasarlanan bu ayakkabılar, yürüyüş konforu ve sağlığınız için önemli.

Adidas Terrex Swift R2
Trekking ayakkabı modelleri – Adidas Terrex Swift R2

Nefes alabilmesi, her türlü zorlu hava şartlarına dayanıklı olması, ayağı terletmeden sıcak tutması, tırmanışlarda düzgün bir tutuş sağlaması gibi birçok özellik, trekking ayakkabısı seçiminde önemli kriterler. İşte size incelemeye değer birkaç trekking ayakkabısı.

ESKİTMEK ZOR
Adidas Terrex Swift R2 Gore-tex:

Nefes alabilen gore-tex astarı sayesinde teri uzaklaştırarak her adımda konfor sağlar. Tüm mevsimlerde kullanılabilir. Hafif ve dayanıklı olmasıyla bilinen bu ayakkabıyı eskitmek zor.

TIRMANIŞ AYAKKABISI
Scarpa Mojito Midgray Spider:

Tırmanış ve yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanmış. Topuk bölgesinde özel bir koruma var. Burun kısımları ekstra korumalı ve darbelere dayanıklı. Uzun yürüyüşlerde ve ayakta ağaç olmalarda dahi rahatlık ve konfor sağlar.

KAYALIKLARDA DENGE SAĞLIYOR
North Face W Hedgehg Fp /Hike II Gtx Outdoor:

Rahat kalıbı ve dayanıklı yapısı sayesinde parasını sonuna kadar hak ediyor. Hafif bir ayakkabı. Su geçirmez özelliğiyle ayaklarınızı kuru tutar. Denge-sağlayan Snake Plate teknolojisi engebeli arazilerde ve kayalık yamaçlarda yürüyebilmeniz için gereken desteği sunar.

MÜKEMMEL TUTUŞ
Merrell Moab Gtx:

Bu model nefes alabilen dış yüzeye ve ıslandığında çabuk kuruyan, uzun yürüyüşler için uygun doğada mükemmel tutuş sağlayan Vibram tabana sahip. Ayakta kaba durmayan ve ayakkabı numaranız neyse onu alabileceğiniz bir model.

DAYANIKLI VE RAHAT
Jack Wolfskin Vojo Hike 2:

Günlük şehir yaşamından açık havaya, tüm zemin koşullarında konfor sağlayan ayakkabı, su geçirmez ve nefes alabilir özelliğe sahip. Dayanıklı ve rahat.

YÜRÜRKEN YORMAZ
Salomon Xa Pro 3D Gore-tex:

Sonbahar ve kış aylarında yapılacak outdoor aktivitelerinde zorlu hava ve zemin şartlarına son derece uygun. OrthoLite iç tabanı, ayak yapısını iyi kavrar ve zorlu zeminlerde güçlü tutuş sağlar. Yürürken yormaz.

MİKRO DELİKLİ MEMBRAN
Colombia Redmond:

Eskimeyen ayakkabı modeli Redmond klasikleşen sadeliği, sağlamlığı, rahatlığı ve hafifliğiyle öne çıkıyor. Su geçirmez teknolojiye sahip. Colombia’nın tescilli teknolojisi Omni Tech, mikro delikli membranı ile sıcak hava ve nemin dışarı atılmasına yardımcı olurken, dışarıdan da soğuk havanın içeri girmesini engeller.

ASKERİ AMAÇLA ÜRETİLMİŞ
Lowa lnnox Gtx Coyote:

Daha çok askeri alanlara yönelik üretim yaptığı için dayanıklılık ve maksimum performans göz önünde tutuluyor. Ayakkabı ve botları günlük kullanımdan ziyade amaca yönelik geliştirilmiş. Bu yüzden iddialı ve güçlü. Her türlü hava koşuluna dayanacak bir ürün.

YERLİ VE GÜÇLÜ
Yds 22-Royal Mail Gtx:

YDS yerli malı ve çok sağlam ayakkabı seçeneklerine sahip. Daha çok iş güvenliği, askeri malzeme avcılık ve outdoor ekipmanı ürettikleri için dayanıklı ve konforlu ürünler sunuyor. Yıllarca güvenle kullanılabilecek bir ürün. Su geçirmez.

Ürün Dirier / Para

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu