Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Erciyes Börek Bayiliği Almak

Erciyes Börek Bayilik

Ankaralı ünlü börekçi

Ankara menşeli Erciyes Börek, 2003’te kuruldu. Şimdi 34 şubesi bulunuyor. Bunların çoğu franchising sistemiyle açılmış. Firma, büyüme planları doğrultusunda 2018’de franchising sistemiyle 48 şube açmayı hedefliyor.

Firmanın bayilik giriş bedeli yok. Ortalama işletme sermayesi ise 200-250 bin TL arasında değişiyor. Şirket yurtiçinin yanı sıra yurtdışında özellikle Ortadoğu ve Arap ülkelerinde şubeler açmayı planlıyor.

Erciyes Börek, yaklaşık 5000 metrekarelik kapalı alanı ile günlük ortalama 15 ton üretim kapasitesine sahiptir. Yönetim kadroları, üretim elemanları ve lezzet noktalarındaki personeller dahil olmak üzere 400 personel ile çalışmaktadır. Üretim merkezinde çalışan personellerin büyük kısmı ilk kez iş hayatına atılan kadınlardan oluşmaktadır.

Erciyes Börek, müşterilerinin damak tadına, geniş franchise ağındaki kolay ulaşılabilir lezzet duraklarında hitap etmektedir. Ankara’nın her yerine, “30 dakikada sıcak teslim” sloganıyla ücretsiz teslimat yapan Erciyes Börek taze ve günlük ürünleri ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ankara’da kendi ürün gamında % 80 pazar payına sahiptir.

Franchise

Düşük yatırım maliyeti ile kısa vadede karlı ve tatlı bir lezzet ortaklığına ne dersiniz? Markamızın güçlü çatısı altında siz de ailemizin değerli bir üyesi olabilir ve sektördeki bilgi ve deneyimlerimizden yararlanarak yeni bir kazanç kaynağı yaratabilirsiniz.

Franchise Süreci Nasıl İşliyor?

Bilgi Alma: Erciyes Börek franchise adayları, telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilir.

Başvuru: Başvuru için başvuru bilgi formunu doldurur.

Ön Görüşme: Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir. Adaylardan iş planı istenir.

Aday Seçimi: Franchise adayları değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık, işinin başında bizzat duracak ve geleneksel değerlere önem veren adaylar arasında seçim yapılır.

Lokasyon: Franchise adayı, şirketimiz yetkilileri tarafından önerilen veya kendi belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.

Sözleşme: Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.

Kiralama ve Proje Uygulama: Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat süresi 45 gündür.

Eğitim: İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik eğitim süreci başlar.

Açılış: Ek olarak; açılış operasyonunda ana firma desteği sağlanır.

Franchise Adaylarımızda Aradığımız Özellikler

  • Girişimci ruha sahip,
  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip,
  • Marka ruhuna uygun ve yönetim becerileri gelişmiş,
  • Yeniliklere açık ve vizyonu gelişmiş,
  • Zamanını ve enerjisini markamızı geliştirmek için kullanacak adaylar aramaktayız.

Telefon: 0312 394 76 40
E-posta: franchise@erciyesborek.com
Web: erciyesborek.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu