Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Faruk Güllüoğlu Franchise Veriyor

Faruk Güllüoğlu Franchise VeriyorFARUK GÜLLÜOĞLU
ilk kez franchise veriyor

faruk gulluogluŞimdiye kadar sadece kendi mağazalarını açan Faruk Güllüoğlu, kısa bir süre önce franchise vermeye başladı. Şirket en son Beşiktaş’ta bir franchise şubesi açtı. Şirket, 29 olan mağaza sayısını 2015’te 200’e çıkarmayı hedefliyor. Faruk Güllüoğlu’nun “Faruk Güllüoğlu Geleneksel” ve “Faruk Güllüoğlu İstanbul” olmak üzere iki farklı mağaza konsepti bulunuyor.
Faruk Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, “Franchise sistemini geliştirirken bir yıl boyunca profesyonel bir kadro ile çalıştık. Bizden franchise alacakları eğitmek ve geliştirmek için çok iyi bir altyapı kurduk. Bunun yanı sıra üretim hacimlerini ve tesislerimizi de gözden geçirerek iyileştirme yaptık. Ayrıca yeni sev-kiyat planları ve programları oluşturduk. Franchising çalışmalarımız kapsamında iş hayatına atılmayı ve güçlü bir marka ile ortak olmayı bekleyen yatırımcılara kazançlı bir fırsat sunuyoruz” diyor. Faruk Güllüoğlu, yıllık bin ton üretim kapasitesine sahip.
Telefon: 0212 451 06 20
E-posta: franchising@gulluoglu.com.tr

  Hamudu Törkiş Fast Food BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir