Eğitim Bayilikleri

Fullenglish Dil Okulları Bayilik Veriyor

Fullenglish Dil Okulları 2005 yılından bu yana İngilizce eğitimi veren bir dil okuludur. Açılışından günümüze kadar eğitim başarısı yüksek çok sayıda mezun vermiştir ve bu sayı her geçen gün hızla artmaktadır. İstanbul’da eğitim alanında kalitesini ve yetkinliğini kanıtlamış Fullenglish, başarılı eğitim sistemi ve eğitim modeli ile genel merkezi Pendik olmak üzere ilk Kadıköy’de daha sonrada, Pendik’te ikinci şubesini açarak Türkiye’ye yayılmaya devam etmektedir. Fullenglish’in ingilizce alanındaki tecrübesi ile birlikte katılımcılarımıza eğitim teknolojisindeki en son yeniliklerle donanmış, en iyi olanaklara sahip sınıflarda, yabancı öğretmen desteği ile birlikte tüm gerekli bilgi ve donanıma sahip eğitim kadromuzla en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Fullenglish, Genel İngilizce Programları için bugüne kadar uygulanan ve istenilen başarıyı sağlayamamış kur eğitim sistemini uygulamamaktadır. Eğitim sistemimiz dört bölümden oluşmakta ve 12 ay sonunda kursiyerlerimiz advance seviyesinde mezun olmaktadırlar. Genel İngilizce Programları dışında Özel Test Sınavlarına yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabule sahip TOEFL, IELTS, TOEIC ve ülkemizde uygulanan KPDS, ÜDS, LYS, TUS gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ
İngilizce`yi bir ihtiyaç olarak gören herkesi hedef kitlesi içinde düşünen, Türkiye’nin içinde bulunduğu sürekli değişime dinamik yapısı ile cevap veren, eğitim alanında kaliteli ve güvenilir marka olmak.

FULLENGLISH DİL OKULLARI ;
Öğrencilerine yatırımı temel alır Tüm planlarını başarıya odaklandırır Konusunda uzman personel ile çalışır Başarının inandıkça artacağına inanır, Profesyonel ekip ruhu ve keyifle çalışan kadroyla çalışır, Yenilikçi yapıya sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünü korumak.

Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Şartları: Fullenglish bayisi olmak isteyen kişiler katılım bedeli ve aylık bayilik ücreti ödemekle yükümlüdür.
Açılacak kurumlarda; broşürlerinden tabelalarına, kartvizitlerinden kataloglarına kadar bunun yanı sıra çok sayıda eğitim öğretim materyalini bayilerimizle paylaşırız Fullenglish genel merkezimiz tarafından ücretsiz olarak verilen ve hazırlanan görsel tasarımları kullanma hakkına sahip olurlar. Sertifika doğrulama merkezimiz sayesinde sertifika alan tüm öğrencilerinize referans olur, başvurdukları her yerden bu sayede sertifikalarının gerçekliğini kanıtlamış olursunuz. Açılış maliyeti ilden ile değişmektedir. Bu farklılıklar Türkiye deki nüfus yoğunluğuna göre 3 farklı bölgeye ayrılmıştır . Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen varsa varolan kurumunuzla ilgili bilgilendirmeyi yada özgeçmişinizi ve bulunduğunuz bölgeyi anlatan e-mail’i info@fullenglish.com.tr adresine gönderiniz, danışmanlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Adres/Telefon/Yetkili: Doğu mah. Ihlamur sok. no:31/2
Pendik / Istanbul
0126 483 44 08
Cemil Akdağ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu