Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Global Uluslararası Girişimcilik Bayilik Veriyor

Global Uluslararası Girişimcilik Bayilik VeriyorFirma İsmi : Global Uluslararası Girişimcilik
Bayilik Kategorisi : Endüstriyel Ürünler
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtım : Biz Global uluslar arası girişimcilik olarak, Türkiye de üretim yapan fakat ürünlerini pazarlama ve tanıtım eksikliği, yeterlilik, potansiyel müşterilerinden haberdar olamama ve iletişim kuramama gibi nedenler ile ihraç edemeyen firmalara çözüm üretmek için kurulmuş bir firmayız.

Buna etkili ve hızlı çözüm olabilmek için yaklaşık 4 yıllık bir emek ile kurduğumuz kendimize has veri tabanımızda ki ticari istihbarat ağı ile dünyada ki tüm alıcı ve satıcı hareketlerden süpermarket, zücaciye, yapı marketler, inşaat sektörü, distribitör ve toptancılar gibi haberdar olmayı başardık.

Ülke ülke avantaj ve dez avantajlarımızı analiz edebilecek, rakip ve hedef Pazar analizini yapabiliyor ve sahip olduğumuz 7 ayrı dilde iletişim kurabilen personelimiz ile firmalarımız için kazanç olabilecek hiçbir fırsatı kaçırmıyoruz.
Bayilik Şartlarınız : Üyelik Sistemi ile Çalıştığımız için, şartları üyelerimiz belirliyor. Dolayısı ile istekli girişimciler ile üyelerimizi bir araya getirip şartları aralarında belirlemelerini sağlıyoruz.

Üyelerimiz arasında; Elektrik Malzemesi, Mutfak Eşyaları, Kozmetik Ürünler, Temizlik Ürünleri, Masterbach İmalatçısı, Kablo Kanalı İmalatçısı, Aspiratör ve Fan İmalatcısı, Mobilya Üreticisi v.b imalatçıları mevcut. Girişimci hangi ürünle hangi üyemiz ile ilgileniyor ise biz üyemiz ile girişimciyi buluşturuyoruz.

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : Üyelik Sistemi ile Çalıştığımız için, şartları üyelerimiz belirliyor. Dolayısı ile istekli girişimciler ile üyelerimizi bir araya getirip şartları aralarında belirlemelerini sağlıyoruz.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Ürünlere ve pazar yoğunluğuna göre değişkenlik gösteriyor. Lakin bayilik sisteminde en düşük maliyet ile yatırım gerçekleşmesi için bizde geri beslemeleri ve fizibilite çalışmalarını yapıyoruz.

Bayilik için ek şartlar: Bizim burada üstlenmiş olduğumuz misyon gereğince hiç bir ek şartımız bulunmamakta. Maddi bir beklenti içinde bu oluşumda yer almamaktayız. Sadece girişimde bulunmak isteyen kişi yada kurumlar hakkında ön güvenlik araştırması yapacağız, yapılacak bu araştırma tek şartımızdır.

  Minimate Hediyelik Ürün Sektöründe Bayilik Veriyor

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hüsnü ÇELEBİ
Telefon : 0.542.719 58 08
E-posta Adresi : hcelebi@globalraise.com
Adres : Beykent – Beylikdüzü / İSTANBUL
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir yorum

  1. Timuçin Yılmaz

    Sistemi gayet detaylı anlatmışlar. Ben kendileri ile temasa geçtim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir