Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Göçmen Börekçisi Bayiliği Almak

Göçmen Börekçisi Bayiliği AlmakGÖÇMEN BÖREKÇİSİ

125 kadın elle börek açıyor

Göçmen Börekçisi’nin 12 ilde 82 şubesi var. Şirket yurtdışmdaki ilk şubesini Suudi Arabistan Riyad’da açtı. 2015 yılında Kocaeli’nde “Türkiye’nin en büyük börek üretim tesislerinden birini” kuran firma, 2017 yılsonunda 90’a yakın şube açmayı hedefliyor. 2018 yılında yüzde 30 büyüme sağlayarak 30 milyon TL ciro hedefleniyor. Yurtdışında kendilerini güçlendirmeye devam ettiklerini belirten Göçmen Börekçisi Genel Müdürü Taner Dönmez, “Almanya, Hırvatistan ve Ingiltere de anlaşmalarımızı yaptık ve çalışmalarımız başladı. Yakında yeni markamız Tegtat Bakery olarak Avrupa’da hizmet vermeye başlayacağız. Markamızı öncelikle ulusal bir firma sonrada uluslararası bir firma yapma hedefimiz var” diyor. En önemli özelliği hiç çalışmamış kadınları istihdam etmesi olan Göçmen Börekçisi bu amaçla kurduğu vakıf sayesinde işkur ve İzmit Kaymakamlığı’nın işbirliği ile gerçekten ihtiyacı olan kadınlara hem iş olanağı, hem de eğitim imkanı sunuyor.
Yurtdışında franchising sistemiyle açacağı şubeler için 30 bin TL+KDV franchise bedeli talep ediliyor. Sürekli franchise ödemesi ve reklam katkı payı yok. Yurtdışı mağazaların büyüklüğünün ise en az 200 metrekare olması gerekiyor.

AÇILIŞ ÖNCESİ

1- Konum, müşteri profili, kârlılık, yatırımın geri dönüşü vs açısından fizibilite
2- İşletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ’nin alınmaması
3- Göçmen Börekçisi konseptine uygun dekorasyon ve ekipmanın anahtar teslim şeklinde hazırlanması

AÇILIŞ SONRASI

1- Mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik olarak ürün temininde avantajlar
2- Reklam ve tanıtım çalışmalarında katkı payı alınmaması
3- Operasyon desteği, düzenli denetim, adaptasyon eğitimi
4- Her konuda bilgilendirme ve danışma hizmeti

Royalty Reklam Bedeli Mi? biz almayalım.

Büyüme odaklı firmaların markasını yaygınlaştırmak için başvurdukları başarılı bir sistemdir Franchise. Ancak yatırım bedellerine dahil olan ve bazen fiziksel yatırımdan dahi daha pahalı olabilen royalty, franchise ve reklam bedelleri girişimcilerin belini bükebilir. Göçmen Börekçisi olarak işletme süresince sistemimiz ve markamızın kullanımı karşılığında ödenen sabit ROYALTY BEDELİ ve Göçmen Börekçisi markasıyla yerel ve ulusal reklam kampanyalarında alınması gereken REKLAM BEDELİ ALMIYORUZ.

Telefon: 444 49 64
E-posta: info@gocmenborekcisi.com
Web: gocmenborekcisi.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir