Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Hacı Mehmet Baklava Bayilikler Veriyor

Hacı Mehmet Baklava Bayilikler Veriyor



Tatlı sektörüne baklava satış mağazası açarak girmeye ne dersiniz? Hacı Mehmet Baklava bayilik vererek yatırımcısına iş kurma fırsatı vermektedir. Cafe tatlı ve pastane konseptinde birçok ürün yelpazesiyle müşterilerinize mutlu edecek bir ortam yatırımcısına çok kazandıracak.

Hacı Mehmet Baklava Franchise

2015 yılında kurulan ve 2016 yılında ilk şubesini açan Hacı Mehmet Baklava, Ankara’nın bir çok noktasında her gün müşterilerine “Baklava Bu Kadar Tatlı Olur Mu?” dedirtiyor. Baklava, Börek, Kadayıf ve Kuru Pasta ürünleri dışında sıcak ve soğuk içecekler ile Maraş usulü dondurma satışı yapılıyor. Kafe için uygun iş yerlerine ilave menü ve ekipmanlar ile tatlı kafe noktaları açan Hacı Mehmet Baklava, hızla bayilik sayısını artıyor. İstanbul’da ve bir çok ilde yatırım yapacak olan markayı daha çok noktada görmeye hazır olun.

Hacı mehmet baklava

Bayilik Şartları :

Anahtar Teslim Konsept şeklinde çalışan Hacı Mehmet Baklava için 50-75 m2 arası iş yerleri uygun. Bu büyüklükte iş yerleri için 75 bin TL + Kdv yatırım bedeli ile lisanslama ve dekorasyon dahil tüm pakete sahip olunuyor. 20-25 gün içerisinde tadilat tamamlanıp eksiksiz bir şekilde açılış yapılıyor.

Bayilik ile ilgili Destekler :

  • Lokasyon ve Kiralama Danışmanlığı
  • Gerçek Anahtar Teslim Proje
  • İş yeri açılmadan ve açıldıktan sonra Eğitim
  • Aylık 3000 TL değerinde 25 ay boyunca ürün desteği
  • Kosgeb için uygun proje
  • 50 bin Tl Kosgeb Hibesi

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

  • Anahtar Teslim Yatırım Maliyet 75 bin Tl + Kdv (75 m2 kadar dükkanlar için)
  • Ayrıca Kafe için ekstra maliyetler eklenebilir
  • Kar marjı ürünlerde minimum %100 ile başlayıp %300’e kadar yükselmektedir



Biz Kimiz?

Hacı Mehmet Baklava markamız Safrankara Gıda Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş, Ankara merkezli bir markadır. Hacı Mehmet Baklava markamız Ankara’nın birçok semtinde bulunan şubelerimiz aracılığı ile modern tesislerde günlük üretilen taptaze baklavaları müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tarihçemiz

Firmamız Safrankara Gıda Tic. Ltd. Şti. ticari unvanı ile Okan Özdemir ve Ömür Özdemir kardeşler tarafından 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ar-Ge, pazarlama ve konsept çalışmalarından sonra 2016 yılı Haziran ayında ilk Hacı Mehmet Baklava şubesini açarak markamızın temellerini atmış olduk. Ankara’da modern tesislerde üretilen çeşit çeşit baklavaları haftanın her günü en taze ve en şık biçimde tatlı severlerle buluşturmaktayız.

Hacı mehmet baklava

Baklava Felsefemiz

Tek konseptle, sağlam adımlarla her geçen gün büyüyen ve gelişen Hacı Mehmet Baklava markamız şu an Ankara’nın bir çok noktasında müşterilerimize “Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu” sloganını günde yüzlerce defa tekrarlatmaktadır.

Ürün yelpazemizde 20’ye yakın baklava çeşidi bulunmaktadır. Bunların içerisinde cevizli çeşitler ağırlıklı olmakla birlikte, fıstıklı ve kaymaklı baklavalar da müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bunlarla beraber 10’a yakın kadayıf ve börek çeşidi ile ürün yelpazemiz her geçen gün genişlemektedir.

Bayilik Nedir?

Bayilik bir firmanın üretmiş veya tedarik etmiş olduğu ürün ve hizmetin satışı, pazarlaması, desteği ve diğer organizasyonlarının başka bir firma veya birey tarafından yürütülmesine verilen bir iş türüdür.

Bayilik, yeni girişimciler için popüler olmaktadır, bunun nedeni büyük sermayelere gerek duymadan ana firmanın ürünlerinin satış pazarlamasını yaparak çok fazla riske girmeden kendi işinizin patronu olma imkanı sunduğundandır. Üretim ve altyapı maliyetlerine girmeden kolayca girişimci olabiliyorsunuz. Zengin olmak için satmak yeterli, üretim işin riskli yönüdür.

Hacı Mehmet Baklava İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Okan Özdemir
Telefon : +90 312 580 8 580
Web Sitesi : www.hacimehmetbaklava.com.tr
E-posta Adresi : info@hacimehmetbaklava.com.tr
Adres : 949. Cadde No:36 Keçiöeren Ankara





Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir