Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Hacıbey Dondurma ve Baklava Konseptiyle Bayilikler Verecektir

Hacıbey Bayiilikler Veriyor
Müşterilerine en kaliteli ürünleri, en iyi hizmet anlayışı içerisinde sunmayı ilke edinmiş olan firmamız,
” Hacıbey Dondurma & Baklava ” konseptiyle bayilikler verecektir.HACIBEY bayilik vermede öncelikli lokasyonlari şunlardır :
İstanbul Anadolu Yakası (Bağdat Cad dahil), Avrupa Yakası, Bodrum. Bu noktalar dışında yer alan yerler için lütfen bilgi isteyiniz. (0 216 313 99 73)

Hacıbey Tepe Nautilius Avm ‘de
Tepe Nautilius Avm en üst katta bulunan yemek katında yer alan ve Nisan ayında faaliyete geçen satış noktamızda, dondurma ve baklava çeşitleri İstanbulluların beğenisine sunulmaktadır.

Hacıbey Optimum Avm’de
Hacıbey bayilik sistemiyle açılan Optimum Avm şubesi 27 Kasım 2008 günü hizmete başlamıştır. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bu noktada İstanbullulara hizmet vermektedir.

Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenmekte olup, 30-150 metrekare arası değişen büyüklüğe sahip mağazalar olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.Dekorasyon ile ilgili Hacıbey’ in mimarlık ofisi belirli konsept dahilinde bir tasarım hazırlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri dükkan metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

Personel eğitimleri mevcut mağazalarımızda açılıştan en az 10 gün önce tarafımızdan verilir.

Bayilik başvurusu için lütfen Bayilik Başvuru Formunu doldurunuz.
Bayilik Hakkında Bilgi İçin : (216) 313 99 72-73

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu