Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Hamido Baklavaları Bayilik Şartları

Hamido Baklavaları Bayilik Bilgileri

Zaman içerisinde gelişen teknolojiler nedeni ile emek yoğun üretimden makinalaşmaya geçiş nedeni ile alanında isim yapmış marka baklavacıların ürünlerinde bile maalesef eski tat ve lezzeti bulamıyoruz. Bu noktada alternatif ve gerçek Gaziantep baklavasını geleneksel taş fırında, 1. Sınıf malzeme ve işçilikle üreten yerleri mumla arar olduk. Hamido Baklavaları işte tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor. Sektörde 40 yılını veren ve yeminli baklavacı olarak sektörde tanınan Hamido Baklavaları ustabaşısı Mehmet Bilge, “Bugün en önemli gayemiz,  atalarımızın kültürel mirası Antep baklavasını en iyi şekilde yaparak gelecek nesillere aktarmaktır. Baklava üretimi adeta bir sanattır.”dedi.

ANTEP BAKLAVASINDA YEMİNLİ BAKLAVACI OLARAK TANINIYOR;

Hem satış ofisleri ve bayilerinde, hem de imalathanede Hamido Yemini metnini çerçeveleyerek astıklarını dile getiren Hamido Baklavaları ustabaşısı Mehmet Bilge; “Bu yemini çalışan personelimize okuyoruz. Eğer bu yemine bağlı kalacaksan çalışalım diyoruz. Yemine bağlı kalmadığını tespit ettiğimiz personelle yollarımızı ayırıyoruz.”dedi.

Bütün ustaların ve satış ekibinin sadık kaldığı yemin metni okuyanları duygulandırıyor ve örnek bir duruş sergiliyorlar.

HAMİDO YEMİNİ

Üretip sattığım her malın arkasında duracağıma,

Vicdanımla baş başa imalat yaparken,

VEBAL, SORUMLULUK, KUL HAKKI gözetmeye,

Sevdiklerime ve evlatlarıma yediremeyeceğim hiçbir ürünü,

Müşterilerime satmayacağıma… Hammaddenin özünü bozacak;

Hile, tahriş, kanserojen ve koruyucu gibi,

Sağlığa aykırı hiçbir katkı maddesi kullanmayacağıma,

Namusum, şerefim ve bütün mukaddesatım üzerine YEMİN EDERİM…

HAMİDO BAKLAVALARI – ANTEP BAKLAVASI

GAZİANTEP’TE ÜRETİLEN HAMİDO BAKLAVALARI BAYİLİK VERİYOR;

İlk 5 bayilerinden franchise bedeli almayacaklarını dile getiren firma yetkililerinin aradıkları şartlar kısaca şu şekilde;

  • Şehir ya da ilçenin ana işlek, ayak bastısı olan yerlerinden dükkan kiralanması.
  • Tabela ve vitrin konsepti açısından Hamido Baklavalarının istediği standartta olması.
  • Isıtıcılı bir baklava tezgahı.
  • Firma ürünleri dışında başka bir markanın ürünlerinin satılmaması. (Firmadan yazılı onay alınırsa satılabiliyor)
  • Ürün bedelleri yüksek maliyetli ürünler olduğundan 10.000 TL. depozito bedeli veriliyor.

Açılışta firma yetkilileri bizzat bulunarak uygulamalı eğitim de bu esnada veriliyor. Kutulama, sunum, tezgah düzeni gibi tüm hususlarda detaylı bilgileri franchise’a aktarılıyor. Her zaman 444 90 84 no’lu telefondan ya da 0 505 987 00 27’den detaylı bilgi alabilen franchise’lar kurumsal alt yapılarını zaman içerisinde kazanıyorlar.

GAZİANTEP BAKLAVASINDA KALİTE “HAMİDO”;

Bayilik verilmesinden sonra bayilerin dikkat etmeleri gereken husus, ilk etapta doğru tanıtımdan geçiyor. Küçük tek dilimlik baklava kutuları ile çevre esnaftan başlayarak kamu kurumlarında ciddi bir tanıtıma girilmesi önem arz ediyor. Baklavayı bir kez test edenlerin vazgeçilmezi olan Hamido Baklavaları hakiki Gaziantep Baklavasının verdiği lezzeti taşıyor.

BAYİLİK SİSTEMİNDE BAKLAVALAR NASIL TAŞINIYOR;

Hamido Baklava bayilik sisteminde baklavalar şehirlerarası otobüslerle sevk ediliyor. Şu an yalnızca İstanbul’a hizmet veren özel baklava kargosu da mevcut. Her halükarda baklavalar üretildikleri saatten itibaren 1 gün içerisinde bayiye teslim edilmiş oluyor. Bu noktada Hamido Baklavaları ustabaşısı Mehmet Bilge; “Baklavanın bir gün dinlenmişi makbuldür. Biz ürettiğimiz baklavayı mümkün olduğunca aynı gün içerisinde müşteriye servis etmeyiz. Baklava dinlendikçe şerbeti en güzel şekilde çeker ve gerçek kıvamına ulaşır. Bayilerimize gönderimde bu bir günlük süre yolda geçtiği için herhangi bir sorun da olmuyor.”diye sözlerine ekliyor.

BAYİLİK BAŞVURUSUNU NASIL YAPMALIYIM?

Antep baklavası bayiliği için Hamido Baklavalarına bayilik başvurusunu aşağıdaki iletişim kanallarından biri ile yapabilirsiniz;

1- info@hamido.com.tr mail adresinden müracaat edebilirsiniz.
2- 0 505 987 00 27 veya 444 90 84 no’lu irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.
3- hamido.com.tr resmi internet sitesi iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu