Bayilik ve Franchise

Hepsi Lahmacun Franchising Veriyor

Lahmacunda girişim fırsatı, hepsi lahmacun bayilik, hepsi lahmacun franchise, hepsi lahmacun franchising, lahmacun bayiliği, lahmacun dükkanı açmak

2011 yılında kurulan Hepsi Lahmacun, franchising vererek 2012 yılında 20 şubeye ulaşmayı hedefliyor. 80 bin dolar yatırımla kurulabilecek bir şube için aylık 90 bin ile 200 bin TL arasmda ciro hedefleniyor.

Son yıllarda hızla yükselişe geçen yerli fast food markalarının sayısının artması dikkat çekiyor. Köfteden kebaba, dönerden Anadolu lezzederine kadar çok geniş bir yelpazesi var Türk mutfağının. Bu kadar çok çeşidin arasından da birçok iş fikri doğuyor ve girişimcilere yeni iş fırsatlarının kapısı açılıyor.

İşte bu alanda yapılmış yeni bir girişim Hepsi Lahmacun… Kurucusu ise aynı zamanda Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Demeği TURES’in yönetim kumlu başkanı olan Ramazan Bingöl.

Bingöl, bu girişimi, Türkiye’nin her alanda dünyaya açıldığı bugünlerde, Türk mutfağının henüz hak ettiği yere gelememesi gerekçesiyle yapmış. İstanbul’da Ramazan Bingöl Et Lokantası’yla faaliyet gösteren Bingöl, Hepsi Lahmacun adıyla kurduğu fast food zincirlerinin ilk şubesini İstanbul Esenler’de açtı.

20 ŞUBEYE ULAŞACAK

Türkiye’de franchising yöntemiyle yeni şubeler açacaklannı söyleyen Bingöl, ardından bu konsepti yurt dışına yönelteceklerini ifade ediyor. Hepsi lahmacun, lahmacunun yanı sıra kebap, pide ve içli köfte konseptinden oluşuyor. 2011 yılının Nisan ayında faaliyete başladıklarını belirten Ramazan Bingöl, şu an bir şubeyle faaliyet gösterdiklerini ancak 2012 yılının sonuna kadar 20 şubeye ulaşmayı hedeflediklerine dikkat çekiyor. Franchising için öncelikli olarak İstanbul hedefleniyor. İstanbul’un ardından ise şubelerin Türkiye genelinde açılması planlanıyor. Franchise giriş bedeli olarak 10 bin lira aldıklarını ifade eden Bingöl, toplam yapılması gereken yatırım miktarının ise 80 bin dolar olduğunu sözlerine ekliyor.

200 BİN TL CİRO HEDEFİ

Yüzde 1 royalty ücreti alınıyor. Aylık olarak ise 90 bin ile 200 bin TL arası ciro hedefleniyor. İşinin başında durabilecek, gıda sektörünü tanıyan, güvenilir, yeniliklere açık ve vizyoner girişimciler tercih ediliyor.

Türkiye’nin her alanda dünyaya açıldığı ve Türk mutfağının da fast food sektörü içerisinde zayıf kaldığını ifade eden Bingöl, “Biz bir ilki gerçekleştirdik ve Hepsi Lahmacun’u açarak Türkiye’de Türk mutfağının lezzetli ürünlerini fast food hizmetiyle sizlere sunuyoruz” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Öncelikli olarak İstanbul.
İlk sermaye: 10 bin TL franchise giriş bedeli alınıyor. Toplam yapılması gereken yatırım miktarı ise 80 bin dolar.
Ciro hedefi: Aylık 90 bin TL ile 200 bin TL arasında değişiyor.
Kâr marjı: Yüzde 20.
Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durabilecek, gıda sektörünü tanıyan, güvenilir, yeniliklere açık ve vizyoner girişimciler tercih ediliyor.
Başvuru için: rb@ramazanbingol.com
Tel:
0212 438 39 79

Burcu Tuvay

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu