Eğitim Bayilikleri

İkarus Mental Aritmatik Bayilik ve Franchise

İkarus Mental Aritmetik Şubesi Olmak…

ikarusEğitim iş kolunda bir şube olmak sadece bir isim almak değildir. Eğitimde önemli olan eğitiminizin kalitesi ve diğerlerinden farklı olarak neler yapabildiğinizdir. Bu nedenle İkarus Mental Aritmetik sadece bir mental aritmetik değil tam bir eğitim sistemi kurarak işinizin devamlılığını sağlamakta ve bulunduğunuz yerde sizin farklı olmanızı sağlamaktadır.

Çocuklarımız en kıymetli hazinelerimizdir. Her aile çocuklarının eğitimi için doğru öğrenme teknikleri, beyin gelişimleri için zihinsel gelişim programları, problem çözmeyi geliştirecek, dikkat ve konsantrasyonu arttıracak güvenilir, verimli programlar araştırmaktadır.

Türkiye’de mental aritmetik konusunda lider bir kuruluş olan İkarus Mental Aritmetik benzersiz bir programla sizlere ilçenizde veya ilinizde ilk olma fırsatı sunmaktadır. İkarus Mental Aritmetik’in sizlere sunduğu “ İkarus Mental Aritmetik Merkezi ” sistemi derslik tasarımı, materyalleri,eğitmen eğitimleri, kaliteli bir eğitim ve müfredat programıyla sağladığı danışmanlıkta çok kapsamlıdır.

İkarus Mental Aritmetik zihinsel gelişim, hafıza gücü, dikkat ve konsantrasyon gibi tüm beyin gelişimi programların eğitimi konusunda Türkiye’de örnek bir kurumdur. Eğitim konuları okul müfredatına müdahale etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Materyaller, eğitim araçları, ders ve çalışma kitapları, dikkat ve konsantrasyonu geliştirecek etkinlik kitapları çocukların ilgisini çekecek ve motivasyonlarını arttıracak şekilde başarılı bir ilerleme kaydetmek üzere hazırlanmıştır.

İkarus Mental Aritmetik çocukların sadece işlem hızlılığı kazanmasını hedef almak yerine, zihinsel gelişimleri sayesinde yaşam boyu başarılı olmalarını hedef almıştır. Bu hedefi gerçekleştirmek için İkarus Mental Aritmetik’in sunduğu online egzersiz programları, eğitim araçları, çalışma kitapları sayesinde eğitimcinin (öğretmenin) 6 kişilik bir öğrenci grubuna aynı anda verimli bir eğitim vermesini sağlamaktadır.

İkarus Mental Aritmetik için ödenen kurs ücreti özel bir ders ücretinden çok daha düşüktür, ama faydaları tüm hayat boyu sürmektedir. İkarus Mental Aritmetik eğitimi anne, baba ve çocuklar için verimli bir eğitim modeli olmasının yanı sıra; temsilcililer, eğitmenler ve eğitmen olmayı planlayanlar için ideal bir iş fırsatıdır.

İKARUS MENTAL şubesi ve temsilciliğinin birçok yararı vardır;

Dershane, etüt merkezi veya bir anaokulu gibi işi olan bir kurum İkarus Mental Aritmetik temsilciliği (şube) ile kendi işlerini büyütebilir ve alternatif eğitim modeli oluşturabilirler. Bu bir anlamda yeni bir iş modeli oluşturmayı planlayan, kendi işinin patronu olmayı hedefleyenlere yeni bir iş fırsatıdır. Yeni bir iş sahibi olarak girişimci, çocukların eğitim gördüğü, başarılı ve eğlenceli bir kurumu yönetmekten dolayı zevkli bir iş ortamı oluşturabilecek, böylelikle mental aritmetik eğitiminde %100 başarı sağlayabilecektir.

İletişim

Tel: 0232 367 05 35

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu