Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Eğitim Bayilikleri / IMA Turkey’den Mobil Bayilik Modeli İle Eğitimcilere İş Fırsatı

IMA Turkey’den Mobil Bayilik Modeli İle Eğitimcilere İş FırsatıIMA TURKEY’DEN SILVER BAYİLİK MODELİ İLE EĞİTİMCİLERE FIRSAT

ima turkey1997 yılında Malezya`da kurulan IMA (Intelligent Mental Arithmetic Sdn. Bhd.) Dünya Abaküs ve Mental Aritmetik Derneği [WAAMA] kurucu üyesidir. IMA dünyanın en hızlı ve sağlıklı büyüyen eğitim kurumları arasında olup, alanında lider konumundadır.

IMA Turkey olarak amacımız bünyemize dahil ettiğimiz yeni eğitim programları ile çocuklarımızın hayat boyu kazanımlar edinmesini sağlamaktır. Kaliteden ödün vermeden, eğitim ilkelerine bağlı kalarak büyüyen IMA ailesi olarak yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kurumumuz, Mental Aritmetik, Analitik-Yaratıcı Düşünce, Hızlı Okuma, Dikkati Güçlendirme Programı, İlgi ve Yönelim Testleri ile farklı içerik imkanları sunarak hizmet vermektedir.
Çok düşük yatırım ile ofis açmadan, kendi işinizi yapmak ve eğitim sektöründe profesyonel bir kurum ile iş birliği içinde olmak istiyorsanız, Silver Bayilik (mobil bayilik) modeli için iletişime geçiniz.

Bayilik Şartları : 5000TL

Bayilik ile ilgili Destekler : Eğitim, Pazarlama, Reklam, Promosyon

Bayilik için ek şartlar: En az 2 yıllık deneyimi olan eğitimci olması gerekmektedir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Zerrin Höbek
Telefon : 0216 467 83 33 / 0 532 682 00 58
Web Sitesi : imaturkey.com.tr
E-posta Adresi : info@imaturkey.com.tr
Adres : Erenköy Mah. Bağdat Cad. 341/6 Kadıköy, İstanbul

  İstanbul Lisan Merkezi, franchising veriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yabancı Dil Konuş Bayilik Bilgileri

Firma İsmi : yabancidilkonus Bayilik Kategorisi : eğitim Kuruluş Yılı :  2015 Şube Sayısı :  …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir