Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / International Realty Plus 5 adet franchise ofisi açacak

International Realty Plus 5 adet franchise ofisi açacakInternational Realty Plus 5 ofis daha geliyor

1994 yılından beri Kuzey Amerika’da hizmet veren International Realty Plus (IRP), 1995 yılından itibaren dünya genelinde franchising sistemi ile büyümeye başladı. 2006 yılından itibaren de ABD’de en hızlı büyüyen gayrimenkul franchise markası olarak tanımlanan IRP, 160 gayrimenkul ofisi ve 3 bin 850 gayrimenkul danışmanına sahip. Geçtiğimiz yıl Türkiye ofisi açılan IRP’nin İstanbul, Adana ve Mersin’de toplam beş adet franchise ofisi bulunuyor. IRP Türkiye Genel Müdürü Kenan Topçu, “2012 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 adet franchise ofisi daha açmayı hedefliyoruz” diyor. Topçu ayrıca IRP Türkiye’nin bu yıl Avrupa ve Türk Cumhuriyetlerine açılımını hedeflediklerini sözlerine ekliyor.
İşin Aynası

Uygun yer: Gayrimenkulde potansiyeli olan iller. Ofis olarak düşünülen mekan, eğer daire ise minimum 2+1, dükkan olursa minimum 70 m2 olması ve tabelanın gözle görünür mesafede olması gerekiyor.
Yatırım maliyeti: isim hakkı bedeli bulunulan bölgeye ve lokasyona göre 5 yıllık bin ile 15 bin dolar arasında değişiyor. Bir ofisin ortalama yatırım bedeli 10 bin dolar.
Başvuru için: www.irpturkiye.com

  Shapes For Women Spor Salonu AçabilirsinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir