Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / İrfando Dondurma Bayilik Bilgileri

İrfando Dondurma Bayilik BilgileriBayilik Veren Dondurmacılar, Bayilik veren firmalar 2014, İrfando Bayilik, İrfando Dondurma Bayilik, İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu, İrfando Dondurma Bayilik Şartları

23 Nisan 1988 yılında Isparta’da kendi işletmesini kurarak faaliyete başlayan işletmeci İrfan Boztepe, 1996 yılında OTTOMAN İRFAN USTA şirketini kurarak kurumsallaşma sürecine girmiştir. İlk kurulduğu yıllardan beri İrfan Usta dondurmaları olarak bilinen markayı hem İRFAN USTA DONDURMALARI hemde İRFANDO DONDURMA olarak tescil ettirmiştir.

irfando-dondurma-bayilik
İrfan Usta, çeyrek asra yaklaşan bir süreçte Isparta’da dondurmacılık sektöründe “daha iyiye, en iyiye” sloganı ile her geçen gün başarısını yükselterek Isparta halkının damak tadına katkıda bulunmaktadır. İlk kurulduğu günden bugüne Maraş usulü dondurma üreten İrfan Usta, her geçen kapasitesini artırarak kurmuş olduğu modern ve hijyenik üretim tesisleri sayesinde uluslar arası piyasaya hitap edecek konuma ulaşmıştır. İrfan Usta Dondurmaları Türk Gıda Koleksi Dondurma tebliğine uygun olarak üretilmektedir.

İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu

İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu yapmak için vermiş olduğum bu İrfando Dondurma Bayilik Başvuru Formu linkten İrfando Dondurma Bayilik Başvurusu yapınız. İrfando Dondurma Bayilik, İrfando Dondurma Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan firma irtibat numaralarından iletişime geçiniz.
İrfando Dondurma Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Çarşı Polis Karakolu Üzeri Türkiye 32100 ISPARTA
e-Posta : bilgi@irfando.com
Telefon : 0246-2239682-83
Cep Tel : 0533 372 50 30

  Spagetti ice cream bayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir