Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri / Kadayıfçıoğulları Bayilik Veriyor

Kadayıfçıoğulları Bayilik VeriyorBurma kadayıf, baklava ve künefe üretimi yapan Kadayıfçıoğulları, Diyarbakır kökenli bir marka. Şirketin başında ailenin üçüncü kuşak temsilcilerinden Mustafa Kadayıfçıoğlu var. 1983 yılında babasından işi devralan Mustafa Kadayıfçıoğlu, İstanbul’a gelerek burada büyümeye karar veriyor. Şirketin İstanbul’da üç şubesi bulunuyor.

kadayifciogullari
Mustafa Kadayıfçıoğlu, İstanbul’da büyümeyi planladıklarını söylüyor. 25-30 metrekarelik bir mağazanın yatırım maliyeti 30 bin TL. Metrekare büyüdükçe yatırım miktarı da artıyor, isim hakkı için 20 bin dolar talep eden şirket, 2015 yılı sonuna kadar toplamda 10 bayilik vermeyi hedefliyor. Şirket, bayilerine yer tespiti, dekorasyon, dezenfekte ve reklam gibi konularda destek oluyor.

Telefon : (0212) 579 00 12

  Dilek Pastaneleri BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygara Çay Evi Bayiliği Almak

Çay evi açmak isteyen girişimciler Çaygara çay evi’nin bayilik fırsatlarını değerlendirebilir. Cafe kahve sektörünün popüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir