Cafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Kafedo Dondurma Bayilik Veriyor

Cafe konseptiyle dondurma bayiliği alabilirsiniz. Açacağınız dükkanda ürün yelpazesi bir hayli geniş kafedo dondurma franchise ortaklığı için aşağıdaki iletişim adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

kafedoBir kentin tüm dünyaya sunduğu bir armağan, sevgi ile emeğini yansıttığı eşsiz lezzet; evet Kahramanmaraş’ta dondurma kimileri için aslında bir yaşam kaynağı, dahası yaşamın ta kendisi. Dile kolay 55 yıllık öykümüzde, üç nesil aynı ruhla gerçek dondurmaya sevgi katıyoruz ve bu sevgiyi herkesle cömertçe paylaşıyoruz.

Dondurma ile özdeşleşen bu paylaşımda, 90’lı yıllarda geleneksel markamız ile yine bu topraklara özgü tatlı alışkanlıklarımızı özgün temalarla işleyerek EDO konseptini vitrine çıkardık. EDO gerek ülkemizde gerekse de dünya genelinde kısa zamanda tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 2000’li yılların ortalarında marka adeta kabuğuna sığmayarak yeni bir konseptle sektörde yine çığır açtı.

Özellikle saha mühendislerimizin yaptığı çalışmalarla bünyesine Türk ve dünya mutfağının nadide ürünlerini katarak gerek ürün gerekse de hizmet kalitesinde inovasyon odaklı yaklaşım ve üç farklı alternatif yatırım modeli ile yeni marka artık kapılarını yatırımcılara sonuna kadar açıyor.

KAFEDO ile tanışmanızı, markanın ruhunu tanımanızı, özenle hazırlanan ürünlerini tatmanızı ve bayi algısı yerine paydaş kültürünü fark etmenizi öneriyoruz. Yarım asırı aşan tecrübe ile geleceğe emin adımlarla yürüyen bu güçlü markanın yükselişinde birlikte olmak dileğiyle…

Adres
Trabzon Caddesi Onurhan Apt. Kat:6 No:18 46200 Kahramanmaraş

Tel
+90 (344) 225 03 03
Faks
+90 (344) 225 03 08

E-Posta
edo@edo.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu