Bayilik ve Franchise

Kişiye Özel Antrenman Merkezi Yatırım Maliyeti: 120 bin TL

Fit İn Time Gözü komşu ülkelerde

Fit In Time, teknoloji odaklı kişiye özel antrenman merkezi. Bu yeni nesil antrenman konsepti, “Miha Bodytec” adı verilen teknoloji eşliğinde ve spor hocalarının gözetiminde yapılan 25 dakikalık eğlenceli bir antrenman programından oluşuyor. Miha Bodytec sistemi, sahip olduğu teknoloji sayesinde vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda çalıştırıyor. Firma Yönetici Ortağı Muhittin Kaan Kocatepe, beş ayda İstanbul’da iki ve Bursa’da bir şube açtıklarını söylüyor. 2012’de İzmir ve Ankara’yı da hedeflediklerini söyleyen Kocatepe, “2012’nin sonuna doğru Türkiye’deki öngördüğümüz büyümeyi takiben komşu ülkelerdeki fırsatları değerlendiriyor olacağız” diyor.

FRANCHISE

Sevdiğiniz İşi Yaparken Başkalarına Yardım Edin! Türkiye’de bir ilk olan Fit In Time Stüdyo Konseptinin Bir Temsilcisi de Siz Olun! Eğer personal training yoluyla hayatları değiştirmeye kararlıysanız, ve birçok kişisel idman sınırlarının ötesine geçerek kendi hayatınızı değiştirmek istiyorsanız… Kendi Fit In Time stüdyonuzda kendi işinizin sahibi olmak sizin için çok iyi olabilir. Bugün başlayın! Düşündüğünüzden kolay olabilir!BAYİLİK İÇİN BAŞVURUN !
Kendi stüdyomu kurmak için atmam gereken adımlar nelerdir?

1. Franchise Bilgisi Talep Edin

Başlamak için sağdaki “Bilgi Talebi” formunu doldurun.

2. Değerlendirme Görüşmesi

Fit In Time konsepti ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamak üzere bir danışmanımız sizi arayacak ve ortak faydanın sağlanabilmesi adına ihtiyacınız olan tüm şartlar hakkında bilgilendirileceksiniz.

3. Franchise Başvurusunda Bulunma

Kendi Fit In Time bayiliğinize sahip olmanın ilk adımı Güvenli Başvuru formunu tamamlayıp bize ön kabul için yollamanızdır.

İşin Aynası

Uygun yer: iyi bir lokasyonda 80 ile 100 metrekare arasında değişen stüdyo yeterli.
Yatırım maliyeti: 120 bin TL.
Başvuru için: 0212 265 64 44
E-Posta: getfit@fitintime.com.trEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu