Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Kitchenette yurtdışında franchise veriyor

Kitchenette yurtdışında franchise veriyorKITCHENETTE
İngiltere’de büyüyecek

İstanbul Doors Group tarafından 2005 yılında kuruldu. Grubun kafe, bar ve brasserie olarak hizmet vermek amacıyla hayata geçirdiği Kitchenette’in ilk şubesi Eylül 2005’te Addreslstanbul’da açıldı. Doors Group CEO’su Osman Cenk Akın bu markayı yaratırkenki amacını şöyle ifade ediyor: “Kaliteli yemek ve güzel ambiyansın herkes tarafından ulaşılabilir hale geleceği bir konsept yaratmayı amaçladık. Kithenette’in bulunduğu tüm lokasyonlarda bir buluşma noktası haline gelmesi, o bölgede gerek yaşayan gerekse çalışanlara keyifli bir mola olanağı yaratan bir mekan sunmak istedik.”
Şu anda Bahçeşehir Akbatı’da açılan son şubesiyle birlikte İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bakü ve Moskova’da hizmet veren toplam 21 şubesi var. Yakında Aqua Florya AVM ve Ankara Armada Alışveriş Merkezi’nde açacaklarıyla 23 şubeye ulaşacak.

Yurtdışında da büyüme planları bulunan Kitchenette, Moskova ve Bakü’deki şubeleriyle bunun ilk adımlarını attı. Bakü’de ikinci şubesini açma çalışmaları devam ediyor. Bunun dışında Londra şubesi de yakın zamanda hayata geçecek. Londra dışında İngiltere’nin diğer şehirlerinde de büyüme planlan var.

İstanbul Doors Group bünyesinde yaklaşık bin 300 çalışan var. Bunun 500 kadarı Kitchenette çalışanı olarak hizmet veriyor. Önümüzdeki dönemde yeni açılacak şubelerle bu rakam bin 500’e çıkacak.

Kitchenette, İstanbul’daki şubeler dışında sadece şehir dışında ve yurtdışındaki şubeleri için franchise veriyor. Öncelikli koşul, iş ortağının Kitchenette markasını en iyi şekilde temsil ederek, kurgulanan marka algısı, hizmet kalitesi ve diğer ilkelerden ödün vermeden işletmenin devamlılığını sağlaması. Teknik şartlar ise bütün şartlar onaylandıktan sonra konuşuluyor.

  Nonique Kozmetik Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir yorum

  1. almanyaya bayilik verecekmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir