Eğitim Bayilikleri

Kozmos Eğitim Kurumları Bayilik Veriyor

Kozmos Eğitim Kurumları Michelle ve Gökay çifti tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Amerika Birleşik Devletleri doğumlu olan Michelle, hem Amerika hem de Türkiye’de çocuk gelişimi üzerine çalışmıştır. Gökay, İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş sonrasında Amerika Birleşik Devletlerinde işletme konusunda yüksek lisans (MBA) yapmıştır.

kozmos egitim

Michelle-Gökay çifti 6 sene önce kurmuş oldukları okul ile bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmakta ve çocuklarımızın gelişimlerine aktarmaktadırlar.

Kozmos Eğitim Kurumları çalışanları, öğrencileri ve aileleri birlikte bir takım gibi çalışırlar.

Bizler, Çocuklarımızın toplumda paylaşımcı ve sorumlu birer birey olmaları yolunda onları cesaretlendirecek temel akademik ve hayat becerilerini öğretmeyi ve birer model olma sorumluluğunu paylaşıyoruz. Her çocuğumuzun güçlü yönlerini geliştiriyor ve kendi kişisel karakter özelliklerini bulmalarında cesaretlendiriyoruz.

Tüm çalışanlarımız olarak inanıyoruz ki her çocuk benzersizdir ve her çocuğun güçlü yönleri ve kabiliyetleri geliştirildiği takdirde o çocuk iyi bir öğrenci olabilir.

Bizler biliyoruz ki, tüm çocuklar eğitimli, şefkatli ve sorumlu çalışanların bulunduğu sevecen, güvenli ve tutarlı bir ortamda öğrenirler. Çocuklar dil, matematik, düşünme becerileri, sosyal beceriler ve kas gelişimlerini destekleyen küçük ve büyük grup aktivitelerinde bulunma deneyimlerine ihtiyaç duyarlar. Bizler inanıyoruz ki, cesaret veren ve rehber olabilen yetişkinler eşliğindeki çocuklar, kendi dünyalarını keşfetme fırsatlarını yakaladıklarında her şeyi en doğru şekilde öğrenme yeteneğine sahiptirler.

Amacımız çocuklarımızın öğrenimine destek olmada, ailelerin ve öğretmenlerin beraber çalışacakları ev/okul işbirliğini yaratmaktır.

Sistemimiz

Kozmos Eğitim Kurumları tam zamanlı, iki dilli okul öncesi eğitim kurumudur. Tüm sınıflarda, tüm aktivite ve oyunlar Türkçe ve İngilizce olarak öğretilir. Çift dilli okulumuzda her sınıfta Türkçe ve İngilizce öğretmeni bulunur. Bu yöntemle öğrenciler farkında olmadan, iki dil ile de hızlı ve kolay bir bağlantı kurarlar. Bu doğal öğrenim şekli ile çocuklarımız çift dilli ailelerin çocukları gibi ikinci bir dili kolayca öğrenebilmektedirler.

Her sınıfta bulunan Türkçe ve İngilizce öğretmenlerimiz günlük aktivitelerin uygulamalarında, ders anlatımlarında ve oyun zamanlarında beraber çalışır ve dil öğrenimini desteklerler. Çocuklarımıza başka bir dil öğrenmenin kolay ve eğlenceli olduğunu hissettirmek en büyük amacımızdır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  gökay kalpakçı
Telefon :  5337252151
Web Sitesi : kozmosegitim.com
E-posta Adresi :  michelle@kozmosegitim.com
Adres :    süreyyapaşa sokak, no:6, küçükyalı-istanbul

Eğitim kurumu açmayı planlıyorsanız sitemizin eğitim bayilikleri başlıklı yazılarınıda inceleyebilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu